7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeDietetyk Warszawa

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Warszawa — zapraszamy do skorzystania z oferty Kliniki PsychoMedic. Zaufało nam tysiące Pacjentów, którym pomogliśmy przejść drogę do wymarzonej sylwetki, dobrego zdrowia i samopoczucia.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-499

Na rynku coraz więcej jest produktów bio, bez laktozy czy wegańskich. Różnorodność asortymentu żywności w każdym markecie pozwala na świadomy wybór tego, co chcemy jeść. Jednocześnie jedzenie jest nie tylko formą zaspokajania podstawowej potrzeby głodu, ale także dostarczaniem sobie przyjemności czy dla niektórych metodą na radzenie sobie ze stresem. Wiele osób nie wie, jakich produktów unikać, jak codziennie komponować swoją dietę, by była pełnowartościowa, czy jak utrzymać odpowiedni bilans kaloryczny. Tutaj z pomocą przychodzi dietetyk, który doradzi, jak przygotować posiłki, żeby czerpać radość z jedzenia, a zarazem pozostać zdrowym i zachować dobrą sylwetkę.

Dietetycy w PsychoMedic zapewniają ciągłość konsultacji — w razie trudności z dotarciem do naszej kliniki w Warszawie, spotkanie z dietetykiem może odbyć się w formie telekonsultacji bądź wideokonsultacji (online, Skype).

Dietetyk Warszawa PsychoMedic.pl

Profesjonalni dietetycy Warszawa — planowanie, układanie diety i porady

Nasi dietetycy w Warszawie zapraszają na konsultacje osoby, które:

 • zmagają się z niedowagą bądź nadwagą i zależy im na tym, aby pod okiem profesjonalnego dietetyka zrealizować swoje żywieniowe i zdrowotne cele, a jednocześnie nauczyć się, jak utrzymać wymarzoną wagę;
 • czują, że ich relacja z jedzeniem nie jest prawidłowa i potrzebują wskazówek, by krok po kroku zyskać wiedzę, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, np. napadach głodu i objadania się;
 • mają zdiagnozowaną przewlekłą chorobę, w której kluczowe jest utrzymanie konkretnej diety, i potrzebują informacji, jak powinno wyglądać planowanie posiłków przy ich schorzeniu,
 • uprawiają sport i chcą poprawić swoje wyniki dzięki odpowiedniej diecie.

Poradnia dietetyczna to dobry adres również dla wszystkich osób, które nie mają konkretnego celu, ale chciałyby dowiedzieć się, jak zdrowo komponować posiłki czy jaki bilans kaloryczny utrzymywać (co i w jakiej ilości powinni jeść) przy swojej aktywności oraz trybie życia.

Dlaczego warto wybrać się do dietetyka?

Nasz gabinet dietetyczny w Warszawie jest otwarty dla każdego. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy wizyta u dietetyka jest szczególnie zalecana. Sygnały, które powinny skłonić do szybkiego umówienia konsultacji, to:

 • zauważasz, że pomimo stosowania różnych modnych i internetowych diet nie możesz przytyć bądź schudnąć,
 • na Twojej skórze pojawiają się wypryski po zjedzeniu konkretnych produktów,
 • doświadczasz niekontrolowanych napadów głodu,
 • często podjadasz między posiłkami mimo uczucia sytości,
 • masz efekt jo-jo po ostatnim odchudzaniu,
 • po zjedzeniu niektórych produktów dokucza Ci uczucie ciężkości bądź ogólne gorsze samopoczucie,
 • nie wiesz, na co zwracać uwagę, kupując jedzenie, a chciał/abyś jeść zdrowiej.

Zapraszamy do PsychoMedic — nasz gabinet dietetyczny oferuje zarówno jednorazowe konsultacje, jak i regularne spotkania. Dietetyk pomoże zaplanować i ułożyć dietę, a na podstawie doświadczeń Pacjenta dodatkowo podpowie, jakich błędów żywieniowych unikać w przyszłości, żeby cieszyć się zdrowiem, dobrą sylwetką i samopoczuciem.

Profesjonalna i kompleksowa pomoc

Wiemy, jak trudne bywają rozmowy na temat swoich nawyków żywieniowych oraz zmiany dotychczasowych przekonań i przyzwyczajeń. Nasz dietetyk nie będzie Cię oceniał — przeprowadzi dokładny wywiad, a następnie pomoże Ci pozbyć się niepotrzebnego poczucia winy i wyrzutów sumienia oraz pokaże, co możesz zrobić już dzisiaj, żeby zadbać o swoje zdrowie i wagę. Dietetycy w PsychoMedic mają profesjonalne przygotowanie — wykorzystują swoją medyczną i psychologiczną wiedzę, aby dostosować plan dietetycznego wsparcia do zgłaszanych problemów i trudności. W gabinecie dietetycznym jesteśmy dla Ciebie — chcemy nauczyć Cię, jak wdrożyć nowe nawyki, i pokazać konkretne narzędzia, które możesz wykorzystywać na co dzień (np. dzienniczek żywieniowy, aplikacje wspierające w planowaniu posiłków).

Nie musisz obawiać się o tempo zmian. Będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie, dostosowując wprowadzanie nowych przyzwyczajeń do Twoich potrzeb. Jeśli dietetyk zauważy potrzebę konsultacji z innym Specjalistą, np. psychologiem, psychiatrą albo endokrynologiem, podpowie Ci, gdzie szukać pomocy i skieruje do zaufanego, doświadczonego Specjalisty z naszego Zespołu.

Pomoc dietetyka w zaburzeniach odżywiania

Leczenie zaburzeń odżywiania powinno obejmować współpracę wielu specjalistów. W pierwszej kolejności w PsychoMedic proponujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną, ale wsparcie dietetyka jest ważne w budowaniu nowych, zdrowych nawyków żywieniowych oraz naprawianiu relacji z jedzeniem. Dietetyk towarzyszy również podczas odzyskiwania zdrowia somatycznego, które może zostać nadszarpnięte z powodu zaburzeń odżywiania.

Rozumiemy, jak ważne jest delikatne i empatyczne podejście do Pacjentów cierpiących na zaburzenia odżywiania. W naszym gabinecie dietetycznym pracują psychodietetycy, którzy wyróżniają się nie tylko obszerną wiedzą, ale również odpowiedzialną i empatyczną postawą w kontakcie z Pacjentem.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Nasi dietetycy nieustannie rozwijają swoją wiedzę podczas szkoleń i studiów podyplomowych z zakresu psychodietetyki i zdrowego żywienia. Są na bieżąco z ważnymi badaniami i doniesieniami, które mogą być ważne w kontekście pracy z Pacjentami. Pomagają już od kilkunastu lat, wykorzystując swoje doświadczenie i ciągle poszerzane umiejętności. Każda wizyta przeprowadzona jest w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, z zachowaniem standardów pełnej dyskrecji.

Zapraszamy na konsultację — w gabinecie PsychoMedic będzie na Ciebie czekał profesjonalny dietetyk.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-499

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Kruszewska Monika

Dominika 2023-06-05

Oceniam na 5

dr n. med. Jaszke-Psonka Magdalena

Wojciech 2023-05-31

Oceniam na 5

lek. Dulko Stanisław

pacjent 2023-06-02

Oceniam na 5