Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeDietetyk Warszawa

Dietetyk Warszawa

Zapisz się na wizytę online lub zadzwoń tel. 799-399-399

Dietetyk Warszawa PsychoMedic.pl

Dietetyk jest to specjalista, który ukończył studia z dietetyki. Zajmuje się poradnictwem w zakresie indywidualnego zdrowego odżywiania w leczeniu różnych trudności żywieniowych, np. nadwaga, niedowaga, zaburzenia odżywiania w wyniku różnych chorób somatycznych.

Nasz dietetyk dokładnie rozplanuje i dopasuje do Twojego stylu życia i możliwości dietę, a także opracuje wraz z Tobą plan utrzymania wagi bez efektu „jojo”. Dieta opracowana przez naszych dietetyków nie tylko ma za zadanie spowodować uregulowanie Twojej wagi, ale również odpowiednio dobrana służy w leczeniu: zmęczenia, trudności trawiennych, częstych infekcji, stresu, kłopotów z układem krążeniowym.
Nasi specjaliści zdobywali praktykę w renomowanych ośrodkach medyczno-badawczych. Stale dokształcają się w swojej dziedzinie, biorą udział w konferencjach naukowych. Publikują liczne prace w czasopismach branżowych jak i popularnonaukowych, gdzie propagują swoje nowotarskie metody wspomagające wprowadzanie i utrzymanie diety. Łączą wiedzę nie tylko z dietetyki, ale również medycyny, psychologii i chemii. Nasi dietetycy stale współpracują z naszymi psychiatrami, psychoterapeutami, aby jak najskuteczniej pomóc Tobie w zmaganiu się z Twoimi trudnościami. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł się jak najbardziej komfortowo w naszej poradni. Zasada dyskrecji jest dla nas bardzo ważna.
Nasi dietetycy to przede wszystkim pasjonaci swojej pracy – pełni energii entuzjaści, którzy będą wspierać Cię podczas trudnej drogi zmiany schematów żywieniowych. Zarażą Cię swoją energią do dobrego odżywiania się. Będą z Tobą przy wzlotach i upadkach, co gwarantuje sukces w Twoich zmaganiach żywieniowych. Nasi dietetycy pomogą Tobie, gdy motywacja do zmiany żywienia będzie w Tobie opadać. Wspólna praca nad Twoją silną wolą, żalem, smutkiem, wstydem, bezradnością a także radością z postępów jest dla nich bardzo ważna. Nasi specjaliści zdają sobie sprawę, że samo przekazanie dla Ciebie diety nie zagwarantuje Tobie sukcesu. W razie nasilonych trudności Dietetyk doradzi wsparcie konkretnego psychologa. Nie zostaniesz sam ze swoją trudnością.

Jesteśmy po to, abyś Ty osiągnął sukces!

To nasz priorytet, a naszym zadaniem jest pomóc Ci go osiągnąć wszelkimi znanymi nam sposobami.

W naszym słowniku nie ma nie udało się! Jest tylko strategia, która jeśli nie działa, wymaga modyfikacji.

Wybierając się na pierwszą wizytę do naszego Dietetyka warto, abyś miał przygotowane:
1.    Cel, jaki chcesz osiągnąć przez zmianę żywienia – czy tylko schudnięcie, czy też chciałbyś wspomóc swój organizm w zmaganiach z ciągłym osłabieniem, zmęczeniem lub chcesz wyrzeźbić ciało na siłowni, czy wspomóc dietą lepsze osiągi podczas treningów, np. biegowych, siatkarskich, a może wspomóc prace gruczołów łojowych w trądziku.
2.    Weź ze sobą wszystkie aktualne badania np. podstawowe badania krwi, morfologia, poziom glukozy, cholesterolu i hormonów tarczycy, a także badanie ogólne moczu.
3.    Jeśli na coś chorujesz weź ostatnie opinie lekarskie odnośnie swojego stanu zdrowia
4.    Sporządź dziennik żywieniowy, czyli: co, w jakich ilościach (w gramach, łyżkach itd.)  i o której zjadłeś w ostatnich 3 dniach roboczych, a także w jeden dzień wolny od pracy. Jeśli będziesz miał trudności z opisem swojego jedzenia, możesz fotografować wszystkie swoje posiłki i przynieść zdjęcia, np. na telefonie, tablecie.
5.    Przygotuj informacje, najlepiej poparte obserwacjami z ostatniego miesiąca odnośnie swojej aktywności fizycznej, trybu pracy, przebytych chorób, chorób w rodzinie.


Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


mgr Jan Strawa
mgr Jan Strawa

Psychoterapeuta

Umów wizytę

Grzegorz 2019-04-01

Bardzo zadowolony z wizyty. Specjalista potrafi słuchać z uwagą i poruszać się z wyczuciem po nietypowych przestrzeniach mentalnych, zrozumieć, z wyczuciem, otwarcie, zarazem z uwagą, np. czy m...


dr Bogdan Latecki

Damian 2021-04-06

Serdecznie polecam. Specjalista, potrafiący słuchać i wyszukać żródło problemu.


dr Paweł Pasterski

Gabriela 2021-03-12

Bardzo kompetentny i przyjazny lekarz. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Polecam


Zapisz się na wizytę online lub zadzwoń tel. 799-399-
399


Specjaliści pomagający w tych trudnościach:
Prof. dr hab. med. Dariusz Włodarek
Zadzwoń

Prof. dr hab. med. Dariusz Włodarek
Zadzwoń

Konsultacja dietetyczna

Prowadzi terapię dietetyczną w zaburzeniach odżywiania się – anoreksja, bulimia, napadowe objadanie się, otyłość oraz w innych chorobach niezakaźnych między innymi w cukrzycy, nadciśnieniu tętniczym, hipercholesterolemii, chorobie niedokrwiennej serca i po zawale serca, w osteoporozie, w chorobach neurodegeneracyjnych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Przy Bażantarni/Al. KEN, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.