Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homelek. Andrzej Zmysłowski – Psychiatra Łódź

lek. Andrzej Zmysłowski – Psychiatra Łódź

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

lek. Andrzej Zmysłowski – Psychiatra Łódź

 

 

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dzieci i młodzieży.
Rezydenturę w zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży odbywa w Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od 2016 r. pracuje z pacjentami, zarówno w populacji wieku rozwojowego, jak i dorosłymi, w ramach staży w dziedzinie psychiatrii. W pracy z dziećmi i młodzieżą stosuje podejście interdyscyplinarne, dopasowuje metody leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta i jego rodziny. W codziennej praktyce wykorzystuje elementy podejścia poznawczo-behawioralnego, skupia się na ścisłej współpracy z rodziną pacjenta i rzetelnej psychoedukacji pacjenta i opiekunów. Poza psychiatrią, interesuje się również medycyną paliatywną, na co dzień pracuje jako lekarz hospicjum domowego.

 

Leczy zaburzenia psychotyczne (schizofernia), zaburzenia afektywne i nerwicowe, zaburzenia snu, zaburzenia uwagi (ADHD).
Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.
Realizuje wizyty domowe.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Paula Krysiak

Michał 2022-05-15

Oceniam na 5


dr Sebastian  Koterwa

Emily 2022-05-19

Dr. Korerwa is professional, knowledgeable, and really helpful. He is able to conduct visits in English and through e-visits. I have recommended him to others that do not speak Polish.


mgr Małgorzata Jarymowicz

Małgorzata 2021-07-18

Bardzo konkretna osoba, pomogła złapać dystans.