Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Andrzej Zmysłowski – Psychiatra Łódź

dr Andrzej Zmysłowski – Psychiatra Łódź

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Andrzej Zmysłowski – Psychiatra Łódź

 

 

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dzieci i młodzieży.
Rezydenturę w zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży odbywa w Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od 2016 r. pracuje z pacjentami, zarówno w populacji wieku rozwojowego, jak i dorosłymi, w ramach staży w dziedzinie psychiatrii. W pracy z dziećmi i młodzieżą stosuje podejście interdyscyplinarne, dopasowuje metody leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta i jego rodziny. W codziennej praktyce wykorzystuje elementy podejścia poznawczo-behawioralnego, skupia się na ścisłej współpracy z rodziną pacjenta i rzetelnej psychoedukacji pacjenta i opiekunów. Poza psychiatrią, interesuje się również medycyną paliatywną, na co dzień pracuje jako lekarz hospicjum domowego.

 

Leczy zaburzenia psychotyczne (schizofernia), zaburzenia afektywne i nerwicowe, zaburzenia snu, zaburzenia uwagi (ADHD).
Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.
Realizuje wizyty domowe.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Dorota Grobelna

Helena 2021-11-24

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktor Grobelnej . Pani doktor bardzo miła, dokladnie wyjaśnia działanie leków, przebieg leczenia ,atmosfera podczas wizyty bardzo spokojna . Zawsze czuje się w...


dr n. med. Mateusz Kowalczyk

Patryk 2021-11-18

Oceniam na 5


mgr Aleksandra Malec-Nowogórska

Oliwia 2021-05-12

Oceniam na 5