Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Anna Korzeniowska – Psychiatra Kraków

dr Anna Korzeniowska – Psychiatra Kraków

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Anna Korzeniowska – Psychiatra Kraków

 

 

Specjalista psychiatrii dorosłych, dyplomowany psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła 5- letnie szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując w klinicznych oddziałach psychiatrycznych oraz w poradni psychologiczno – psychiatrycznej.

 

Absolwentka 4-letniego podyplomowego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Pyschologiczne. Pracuje w podejściu psychodynamicznym. W przeszłości założycielka i psychoterapeuta w fundacji na rzecz leczenia niskopłatną psychoterapią.

 

Obecnie łączy podejście biologiczne i psychoterapeutyczne w leczeniu pacjentów w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie.

Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń oraz wykładów z zakresu psychiatrii i psychoterapii, zarówno w Polsce jak i za granicą. Swoją pracę opiera na najnowszych wytycznych oraz pogłębionym rozumieniu dynamiki psychicznej pacjenta.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień ZUS ZLA,
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Agnieszka Jamroży

Aleksandra 2021-11-07

Oceniam na 5


dr Agnieszka Brzezińska

Karolina 2021-12-11

Już po pierwszej wizycie czuję ulgę i bardzo się cieszę, że wybrałam Panią doktor. To niezwykle empatyczna osoba, przed którą łatwo się otworzyć i przy której można poczuć się bezpie...


mgr Katarzyna Kowalska

Paweł 2022-01-09

Oceniam na 5