dr Anna Sierakowska - Psychiatra Dorosłych oraz Młodzieży Warszawa - PsychoMedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

dr Anna Sierakowska – Psychiatra Dorosłych oraz Młodzieży Warszawa

dr Anna Sierakowska – Psychiatra Dorosłych oraz Młodzieży od 14r.ż. Warszawa

 

Lekarz specjalista psychiatra z ponad 10-letnim doświadczeniem pracy z pacjentem. Obecnie pracuje również w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży. Konsultuje pacjentów w Izbie Przyjęć w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Pracowała w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii, uczestniczyła w projektach naukowych, wykonywała badania dotyczące polimorfizmu genów oraz neuropoznania i społecznego poznania pacjentek z anoreksją, prowadziła także trening neuropoznania, psychoterapię indywidualną oraz grupową.

Specjalista polecany przez Pacjentów

Przez kilka lat związana z Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Pracowała w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, klinicznych, zaburzeń nerwicowych, psychiatrii sądowej, Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i poradni zdrowia psychicznego. Swoje doświadczenie pracy z młodzieżą zdobywała w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie, gdzie konsultowała pacjentów oddziałów: Nerwic Młodzieżowych, Podwójnych Diagnoz a także Całościowych Zaburzeń Rozwojowych. Posiada także szerokie doświadczenie zawodowe w pracy w podstawowej opiece zdrowotnej jako lekarz pierwszego kontaktu. Uczestniczyła w licznych kursach i konferencjach naukowych m.in. o tematyce zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychicznych występujących u dzieci i młodzieży. Jest autorką publikacji z zakresu zaburzeń odżywiania. Jest też często prelegentką na konferencjach naukowych.

Ukończyła atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Kurs Podstawowy oraz Zaawansowany psychoterapii systemowej Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu, którego jest członkiem.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem u pacjentów dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż:

•zaburzeń odżywiania (jadłowstręt psychiczny, bulimia)

•zaburzeń nerwicowych: lękowych, obsesyjno-kompulsyjnych, pod postacią somatyczną, zaburzeń konwersyjnych, dysocjacyjnych

•zaburzeń adaptacyjnych i pourazowych

•zaburzeń snu

•zaburzeń psychotycznych ( mi.in. schizofrenii, zaburzeń urojeniowych)

•zaburzeń nastroju (depresyjnych, choroby afektywnej dwubiegunowej)

•zaburzeń osobowości

•zaburzeń wieku podeszłego

•zaburzeń występujących w czasie ciąży i po porodzie

•uzależnień

Posiada uprawnienia wystawiania: recept na leki (również refundowane), zwolnień ZUS ZLA, zaświadczeń lekarskich.

Zapisy online