Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Ariel Moryl – Psychiatra Kraków

dr Ariel Moryl – Psychiatra Kraków

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Ariel Moryl – Psychiatra Kraków

 

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych.
Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia medyczne ukończył w 2016 roku. Od 2017 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

 

Jego zainteresowania zawodowe obejmują leczenie: zaburzeń nastroju; depresji, dystymii, zaburzeń dwubiegunowych, zaburzeń nerwicowych; trudności ze snem i poczuciem lęku, związane z przewlekłym stresem zarówno na studiach, jak i w pracy (szczególnie w warunkach korporacyjnych), schizofrenii i zaburzeń urojeniowych, trudności z radzeniem sobie w nagłych, ciężkich sytuacjach życiowych, leczenie nadwagi i otyłości.

 

W swojej praktyce stawia na rzetelną diagnostykę, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz nowoczesną i zgodną z najnowszymi wytycznymi farmakoterapię. Uczestniczy w licznych konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.


Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Anna Wróblewska

Liubomyr 2020-12-11

Oceniam na 5


dr Joanna Popławska

Ola 2020-12-29

Oceniam na 5


dr Claudia Baluta-Górecka

Paweł 2021-05-07

Oceniam na 5