Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Joanna Ślusarczyk – Psychiatra Kraków

dr Joanna Ślusarczyk – Psychiatra Kraków

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Joanna Ślusarczyk – Psychiatra Kraków

 

Lekarz specjalista psychiatra, psychoterapeuta, seksuolog. Konsultuje pacjentów od 15-go roku życia.
Tak mówi o sobie: „Zajmuję się oceną stanu psychicznego pacjenta, diagnostyką jego objawów, a także wsparciem w procesie leczenia. Pomagam rozwiązywać trudności i towarzyszę w odkrywaniu ich przyczyn. Jeśli jest taka potrzeba, dopasowuję najbardziej optymalną farmakoterapię.”

 

Działalność zawodową rozpoczęła w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie specjalizowała się z zakresu psychiatrii i ukończyła całościowy kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Równocześnie ukończyła studia doktoranckie i obecnie prowadzi w ramach swojej pracy naukowej badania z zakresu seksualności osób z problemami psychicznymi. Jest autorką i współautorką prac poglądowych z tego zakresu.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrii Sądowej w tym samym szpitalu oraz zajmuje się psychoterapią w ramach swojej prywatnej praktyki. Konsultuje osoby polskiego pochodzenia mieszkające poza granicami kraju, zwłaszcza w Brukseli. W swojej pracy często wspiera Pacjentów należących do społeczności LGBT+. Od wielu lat szkoli się w zakresie poradnictwa rodzinnego oraz edukacji w zakresie problemów zdrowia seksualnego. W tym zakresie swoją pracę regularnie superwizuje pod kierunkiem cenionego seksuologa.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

 

Inne informacje:
język angielski biegle
język francuski biegle

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Anna Wróblewska

Aleksander 2021-05-18

Oceniam na 4


dr n. med.  Anna Cisowska-Maciejewska
dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska

Neurolog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Patryk 2020-07-30

Bardzo miła, uprzejma rzeczowa. Pełne zaangażowanie. Polecam Panią doktor.


mgr Alina Choteborska

Paweł 2021-05-20

Oceniam na 5