Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Katarzyna Molendowska – Psychiatra Warszawa

dr Katarzyna Molendowska – Psychiatra Warszawa

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Katarzyna Molendowska – Psychiatra Warszawa

Lekarz, specjalista psychiatra z dużym doświadczeniem klinicznym. Pracę rozpoczęła w 2001r. w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie rozpoczęła specjalizację. Szkolenie specjalizacyjne kontynuowała w II Klinice Psychiatrii WUM przy szpitalu Bródnowskim, gdzie zdobyła dodatkowe doświadczenie w konsultacjach na oddziałach innych specjalności. W tym czasie zdobywała również doświadczenie dydaktyczne prowadząc wykłady i ćwiczenia dla studentów Akademii Medycznej oraz SWPS. W latach 2003 – 2006 brała udział w szkoleniu prowadzonym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej uzyskując certyfikat psychoterapeuty CBT poznawczo-behawioralnego – PTTTPB oraz EACBT.
Po zakończeniu specjalizacji pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Radomiu prowadząc diagnostykę i leczenie pacjentów w Oddziale ogólnopsychiatrycznym a także konsultując psychiatrycznie pacjentów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Wielokrotnie jako biegły sądowy wykonywała badania i opinie na zlecenie Sądu.
Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń nastroju (zaburzenia depresyjne, dystymia, choroba, dwubiegunowa, reakcje sytuacyjne) zaburzeń lękowych, zaburzeń psychicznych w chorobach somatycznych, psychoz, zaburzeń snu a także zaburzeń funkcji poznawczych.

Posiada uprawnienia do wystawiania:
-recept refundowanych,
-zwolnień lekarskich,
-zaświadczeń lekarskich.

Konsultuje dorosłych oraz młodzież od 16.r.ż.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr  n.med. Martyna Wypych

Andrzej 2020-11-06

Oceniam na 5


dr Justyna Car

Sebastian 2020-11-30

Oceniam na 5.


dr Małgorzata Buna

Paweł 2021-01-18

Oceniam na 5