dr Krzysztof Bożejko - Psychiatra Warszawa - PsychoMedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

dr Krzysztof Bożejko – Psychiatra Warszawa

dr Krzysztof Bożejko – Psychiatra Warszawa

Specjalista psychiatra z ponad 30-letnim stażem pracy z pacjentami.
Przez wiele lat był dyrektorem medycznym w Krajowym Ośrodku Psychiatrii Sądowej dla Nieletnich w Garwolinie, ordynatorem oddziału psychiatrycznego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie a także kierownikiem ZLŚ w CM Medica w Piasecznie. Pracował również w zespole orzeczniczym w ZUS. Karierę swoją zaczął pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie pracował na różnych oddziałach psychiatrycznych przez 20-lat.

Specjalista polecany przez Pacjentów

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie oraz liczne kursy doszkalające, uczestnik licznych konferencji psychiatrycznych, geriatrycznych i psychoterapeutycznych.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych takich jak zaburzenia nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, organiczne zaburzenia nastroju), zaburzenia lękowe, zaburzenia snu, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia adaptacyjne.  Posiada duże doświadczenie w leczeniu osób uzależnionych od leków uspokajających i nasennych z grupy benzodiazepin z okresu pracy w OLZA  i Poradni Przyklinicznej IPN oraz praktyki prywatnej.

Posiada uprawnienia do:
– wypisywania recept w tym refundowanych przez NFZ,
– wystawiania zwolnień lekarskich,
– wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Zapisy online