Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Krzysztof Kiełkiewicz – Psychoterapeuta Warszawa

dr Krzysztof Kiełkiewicz – Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Krzysztof Kiełkiewicz – Psychoterapeuta Warszawa

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT, psychoterapeuta terapii schematów. Wykładowca AEH, Warszawa oraz PCI College, Dublin. Akredytowany przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapeutyczne (EAC), Irlandzkie Stowarzyszenie Psychoterapeutów (IACP). Studia podyplomowe i doktorskie kończone w Irlandii i Anglii, gdzie również zdobywał doświadczenie kliniczne pracując z pacjentami w centrach medycznych.

W pracy klinicznej stosuje metody poznawczo-behawioralne jak i pracuje w nurcie integratywnym, terapii schematów. W pracy terapeutycznej kładę nacisk na kilka elementów, tj. trafna diagnoza objawowa oraz przyczynowa, odpowiednia strategia terapeutyczna, właściwy proces terapeutyczny, dostosowany do specyfiki problemu i osobowości pacjenta. Specjalizuje się w leczeniu depresji i wszelkiego rodzaju stanów lękowych. Interesuje się zjawiskiem traumy i jej wpływu na myślenie i funkcjonowanie człowieka. Niezmiennie fascynuje się pracą naukową i odkryciami w dziedzinie psychoterapii.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Paweł Juras

Marta 2019-04-01

Oceniam na 5


mgr Marta Łączyńska

Kinga 2019-04-01

Była to moja pierwsza wizyta a dzięki umiejętnościom Pani Marty cały stres mnie opuścił, a język się rozwiązał. Czuję się o wiele spokojniej. Polecam!


mgr Natalia Smakulska

Wiesław 2020-06-04

Jestem bardzo zadowolony