Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Krzysztof Kiełkiewicz – Psychoterapeuta Warszawa

dr Krzysztof Kiełkiewicz – Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE


OPIS

dr Krzysztof Kiełkiewicz – Psychoterapeuta Warszawa

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT, psychoterapeuta terapii schematów. Wykładowca AEH, Warszawa oraz PCI College, Dublin. Akredytowany przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapeutyczne (EAC), Irlandzkie Stowarzyszenie Psychoterapeutów (IACP). Studia podyplomowe i doktorskie kończone w Irlandii i Anglii, gdzie również zdobywał doświadczenie kliniczne pracując z pacjentami w centrach medycznych.

W pracy klinicznej stosuje metody poznawczo-behawioralne jak i pracuje w nurcie integratywnym, terapii schematów. W pracy terapeutycznej kładę nacisk na kilka elementów, tj. trafna diagnoza objawowa oraz przyczynowa, odpowiednia strategia terapeutyczna, właściwy proces terapeutyczny, dostosowany do specyfiki problemu i osobowości pacjenta. Specjalizuje się w leczeniu depresji i wszelkiego rodzaju stanów lękowych. Interesuje się zjawiskiem traumy i jej wpływu na myślenie i funkcjonowanie człowieka. Niezmiennie fascynuje się pracą naukową i odkryciami w dziedzinie psychoterapii.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Agnieszka Jamroży

Dominik 2022-05-18

Oceniam na 5


mgr Tomasz Żółtak

2020-04-14

Oceniam na 5


dr Krzysztof Kiełkiewicz

Tomasz 2021-11-01

Oceniam na 5