Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Magdalena Krawiec – Psychiatra Warszawa

dr Magdalena Krawiec – Psychiatra Warszawa

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Magdalena Krawiec

Psychiatra
 
Lekarz specjalizujący się w psychiatrii, od 2012r. pracuje z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń psychicznych.

Pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie przy ulicy Sobieskiego 1 oraz pełni dyżury w Izbie Przyjęć Psychiatrii Młodzieży. Wcześniej pracowała w Szpitalu MSW w Lublinie, I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji w Lublinie gdzie rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne, odbywała całodobowe dyżury lekarskie oraz prowadziła zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego, Ośrodku Medycznym Daw-Med w Kraśniku gdzie udzielała konsultacji psychiatrycznych w ramach psychiatrii środowiskowej, Ośrodku Leczenia Uzależnień w Lublinie na ul. Karłowicza 1 w Poradni Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych Dzieci, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii gdzie pełniła dyżury w Oddzialch Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży oraz Izbie Przyjęć.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (m.in. zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu, zaburzenia psychotyczne, uzależnienia, zaburzenia psychiczne u osób w wieku podeszłym, zaburzenia osobowości).

W praktyce łączy psychofarmakologię z oddziaływaniami psychoedukacyjnymi.

Przywiązuje wagę do propagowania higieny zdrowia psychicznego.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Joanna Walczowska

Karolina 2020-05-14

Bardzo dobry, empatyczny i wyrozumiały lekarz. Wizyta odbyta w miłej atmosferze, przez co nie miałam problemu z rozmową o problemach. Odpowiednio dobrane leki. Polecam!


dr n.med. Anna Rubiec-Niemirowska

Anna 2019-08-14

Oceniam na 5


dr Aleksandra Szuba-Andrysiak

Eryk 2020-06-06

Oceniam na 5