Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Magdalena Krynke – Endokrynolog Warszawa

dr Magdalena Krynke – Endokrynolog Warszawa

Endokrynolog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Magdalena Krynke – Endokrynolog Warszawa

 

Internista i endokrynolog. Lekarka z 18-letnim doświadczeniem zdobytym w pracy w oddziałach internistycznym, nefrologicznym, endokrynologicznym, w stacji dializ i poradniach internistycznych, endokrynologicznych. Ukończyła studia podyplomowe z dziedziny dietetyki w OSW w Olsztynie.

 

Przyjmuje dorosłych pacjentów z problemami hormonalnymi i ogólnointernistycznymi szczególnie z chorobami tarczycy, przysadki mózgowej i zaburzeniami miesiączkowania, zajmuje się również hiperandrogenizmem i hiperkortyzolemią oraz problemami endokrynologicznymi w czasie ciąży. Diagnozuje i wyklucza hormonalne przyczyny nadwagi i otyłości, włącza jeżeli jest to konieczne leczenie farmakologiczne oraz kieruje na ewentualne zabiegi bariatryczne.

 

Szczególne zainteresowanie przykłada do diagnostyki ewentualnych przyczyn hormonalnych zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zespołu napięcia miesiączkowego oraz zaburzeń okresu okołomenopauzalnego. W czasie wizyty zwraca uwagę na zrozumiałe wyjaśnienie problemów medycznych, wyników badań oraz dalszych zaleceń lekarskich co do postępowania niefarmakologicznego oraz farmakoterapii.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Jan Strawa
mgr Jan Strawa

Psychoterapeuta

Umów wizytę

Grzegorz 2019-04-01

Bardzo zadowolony z wizyty. Specjalista potrafi słuchać z uwagą i poruszać się z wyczuciem po nietypowych przestrzeniach mentalnych, zrozumieć, z wyczuciem, otwarcie, zarazem z uwagą, np. czy m...


dr Paweł Wierzbicki

Paweł 2020-12-02

Oceniam na 5.


dr Michał Wasik

Monika 2020-12-01

godny polecenia doktor, który wysłucha i zrozumie, profesjonalny, spokojny, rzeczowy, zaangażowany