Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr n.med. Magdalena Tyszkowska – Psychiatra Warszawa

dr n.med. Magdalena Tyszkowska – Psychiatra Warszawa

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr n.med. Magdalena Tyszkowska – Psychiatra Warszawa

Lekarz specjalista psychiatra, doktor nauk medycznych w dziedzinie psychiatrii, od kilkunastu lat konsultuje osoby z problemami psychicznymi. W pracy z pacjentami kieruje się zasadą, że kluczem do sukcesu oprócz wszechstronnej diagnozy jest indywidualnie dobrana, odpowiednia terapia. W trakcie leczenia dużą wagę przykłada do wsparcia psychoterapeutycznego pacjenta, dąży do przywrócenia jego satysfakcjonującego funkcjonowania. Bazując na wieloletnim praktycznym doświadczeniu, uwzględniając postęp wiedzy w dziedzinie psychofarmakologii, z przekonaniem twierdzi, że w zaburzeniach psychicznych powrót do zdrowia lub przynajmniej satysfakcjonującego funkcjonowania chociaż często długotrwały, jest możliwy. 

Ambulatoryjnie prowadzi terapię wszelkich zaburzeń psychicznych, a szczególnie emocjonalnych, adaptacyjnych, depresyjnych, depresyjno-maniakalnych, lękowych, fobii, ataków paniki, zaburzeń snu, zaburzeń odżywiania, zaburzeń koncentracji uwagi i pamięci, zaburzeń myślenia, stanów psychotycznych i im podobnych, zaburzeń psychicznych wieku podeszłego. Konsultuje osoby dorosłe i młodzież.

Posiada doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach, w zarządzaniu ludźmi, co pozwala na wielostronne spojrzenie w pomaganiu osobom z zaburzeniami emocjonalnymi powiązanymi z niekorzystnymi czynniki w środowisku zawodowym. 

Początkowo związana z Wrocławiem gdzie uzyskała dyplom lekarza na Uniwersytecie Medycznym oraz rozpoczęła specjalizację z psychiatrii na oddziałach w Klinice Psychiatrii i w Specjalistycznym Szpitalu Psychiatrycznym. W dalszym etapie, po uzyskaniu tytułu specjalisty psychiatrii była zatrudniona w III Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na stanowisku adiunkta, gdzie przeprowadziła i obroniła doktorat dotyczący remisji w schizofrenii. Autorka i współautorka kilkunastu publikacji w polskich i międzynarodowych recenzowanych czasopismach psychiatrycznych, wystąpień na konferencjach polskich i zagranicznych, prowadziła szkolenia dla lekarzy i psychoedukację chorych i ich rodzin.

Uprawnienia do wystawiania recept (w tym refundowanych) i zwolnień lekarskich (ZUS ZLA); współpracuje z psychoterapeutami.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Izabela Kulawik

E.W. 2021-06-14

Pani Doktor uważnie mnie słuchała. Gdy wyraziłam obiekcje co do pewnego klasycznego sposobu diagnozowania mnie, Pani Doktor z szacunkiem wskazała inne wyjście. Gdy sformułowałam, który probl...


dr n.med. Tomasz Kmieć

Tomasz 2021-04-20

Oceniam na 5.


dr Paweł Wierzbicki

Paula 2021-06-10

Oceniam na 5