Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Maria Wieloch-Torzecka – Endokrynolog Łódź

dr Maria Wieloch-Torzecka – Endokrynolog Łódź

Endokrynolog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Maria Wieloch-Torzecka – Endokrynolog Łódź

 

Specjalista endokrynolog oraz chirurg ogólny. 

W trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej obroniła rozprawę „Ocena stężeń wybranych czynników późnego etapu angiogenezy u chorych z rakiem jelita grubego”, co dało jej tytuł doktora nauk medycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w szpitalach oraz poradniach prowadzących leczenie ambulatoryjne, gdzie poza konsultowaniem Pacjentów zajmowała się m.in. wykonywaniem badań ultrasonograficznych.

 

W swojej aktualnej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim kompleksowym leczeniem chorób tarczycy – ich diagnostyką oraz leczeniem farmakologicznym i operacyjnym. Ponadto prowadzi diagnostykę i leczenie chorób nadnerczy, przytarczyc, przysadki, zaburzeń miesiączkowania, otyłości, zaburzeń metabolicznych oraz hiperandrogenizmu.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.
Stale uczestniczy w kursach i zjazdach, poszerzając swoją wiedzę w zakresie diagnostyki i farmakoterapii zaburzeń endokrynnych.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Edyta Adamska-Węgrzyn

Grzegorz 2020-09-17

Super pomoc


mgr Małgorzata Juszczak-Kapusta
mgr Małgorzata Juszczak-Kapusta

Psycholog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Kasia 2020-10-14

Oceniam na 5


dr Agata Todzia

Maja 2020-12-09

Oceniam na 5.