Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homelek. Marta Rechenek-Białkowska – Psychiatra Łódź

lek. Marta Rechenek-Białkowska – Psychiatra Łódź

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

lek. Marta Rechenek-Białkowska – Psychiatra Łódź

 

Lekarz specjalista psychiatra dorosłych.
UWAGA: Lekarz nie prowadzi leczenia zaburzeń psychicznych związanych z uzależnieniem od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych.

 

Aktualnie pracuje w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych Centralnego Szpitala Klinicznego – Instytutu Stomatologii UM w Łodzi. W latach 2012-2015 pracowała jako lekarz rezydent w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. Babińskiego w Łodzi. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

 

Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z chorobami i zaburzeniami psychicznymi. Swoje doświadczenie zdobywała pracując i dyżurując w oddziałach szpitalnych psychiatrycznych, w szpitalach wielospecjalistycznych, a także w lecznictwie ambulatoryjnym. Swoje umiejętności i kwalifikacje systematycznie doskonali, uczestnicząc w konferencjach, zjazdach i kursach psychiatrycznych. Prowadzi także zajęcia dydaktyczne z psychiatrii ze studentami Wydziału Lekarskiego.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień lekarskich,
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Waldemar Kryszkowski

Szymon 2022-06-14

Oceniam na 5


lek. Katarzyna  Molendowska

Justyna 2022-04-29

Oceniam na 5


lek. Wiktoria Kroczyńska

Jakub 2022-05-31

Oceniam na 5