Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Monika Jerominiak-Kobrzyńska – Psychiatra Warszawa

dr Monika Jerominiak-Kobrzyńska – Psychiatra Warszawa

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Monika Jerominiak-Kobrzyńska – Psychiatra Warszawa

 

Lekarka specjalistka psychiatrii oraz radiologii i diagnostyki obrazowej. Lekarka z ponad 18-letnim doświadczeniem zawodowym. 

Od 2005r. związana ze służbami mundurowymi, obecnie kierująca orzecznictwem wojskowym w Polsce – Z-ca Przewodniczącego Centralnej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Warszawie. Doświadczenie w zakresie psychiatrii zdobywała pracując m.in. w II Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Bródnowskim, Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, Poradni Zdrowia Psychicznego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz innych niepublicznych placówkach medycznych.

 

Pracuje z osobami dorosłymi przeżywającymi kryzysy psychiczne i problemy adaptacyjne, cierpiącymi na różne zaburzenia emocjonalne i zachowania czy też zaburzenia psychotyczne. Z racji znajomości specyfiki pracy w służbach mundurowych oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie orzecznictwa wojskowego chętnie pracuje i pomaga osobom z tego środowiska. W ostatnich latach w kręgu jej zainteresowań znalazła się także medycyna estetyczna.

 

W trosce o dobro pacjenta stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach naukowych, kursach doszkalających czy też zgłębiając literaturę medyczną.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept,
  • wystawiania zwolnień lekarskich,
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Patrycja Kaźmierska

Agata 2019-11-12

Oceniam na 5.


dr Izabela Jagas

Paulina 2020-06-04

Trafiłam na Panią Izabelę, ponieważ moja doktor była akurat chwilowo niedostępna. I nie żałuję. Bardzo miła, rzetelna Pani doktor. Żadnych problemów. Doradziła, wysłuchała. Pomogła. Po...


dr n.med. Olga  Józefowicz

Małgorzata 2021-01-20

Oceniam na 5