Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Renata Samocka – Neurolog Warszawa

dr Renata Samocka – Neurolog Warszawa

Neurolog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Renata Samocka – Neurolog Warszawa

Lekarz specjalista neurolog. Absolwentka I wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada wieletnie doświadczenie kliniczne (od 1999 roku) w pracy w oddziałach szpitalnych i praktyce ambulatoryjnej. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Klinice Neurologii CSK MSWiA w Warszawie, a także w Oddziale Udarowym Szpitala Kolejowego w Pruszkowie.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem szeregu schorzeń neurologicznych, w szczególności takich jak: bóle głowy, neuralgie, stwardnienie rozsiane, polineuropatie i inne choroby nerwowo-mięśniowe, choroby naczyniowe mózgu (udary, stany poudarowe), choroba Parkinsona, padaczka, choroba Alzheimera, zespoły otępienne, tężyczka, zespół cieśni nadgarstka, zespoły bólowe kręgosłupa.
Jest także elektrofizjologiem z doświadczeniem klinicznym i wykonuje badania emg (posiada certyfikat EMG).
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Za najważniejsze w pracy z pacjentem uważa całościowe podejście do zgłaszanych problemów, aby jak najlepiej pokierować diagnostyką i leczeniem oraz poprawić jakość życia pacjenta.

Tężyczka – leczenie tężyczki, badanie EMG, tężyczka jawna, tężyczka utajona

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Małgorzata Białek-Plata

Zadowolony Klient 2019-10-29

Oceniam na 4


mgr Ewa Zalewska

Artur 2019-04-01

Wszystkim, którzy mają potrzebę dowiedzieć się czegoś o sobie, polecam wizytę u pani Ewy Zalewskiej. Profesjonalna pomoc, która pozwala lepiej zrozumieć własne zachowania i osobowość.


dr Pamela Kubaszewska

Anna 2021-01-20

Oceniam na 5