Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homelek. Renata Świerczek – Psychiatra Kraków

lek. Renata Świerczek – Psychiatra Kraków

Psychiatra

OPINIE


OPIS

lek. Renata Świerczek – Psychiatra Kraków

 

Specjalista psychiatra. Konsultuje osoby dorosłe.

Z pacjentami pracuje od 2012r. Już idąc na studia medyczne chciała zostać lekarzem psychiatrą. Studia realizowała w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, kończąc je w 2011 r.

 

Karierę zawodową rozpoczęła w Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie, gdzie pracowała w oddziale ogólnopsychiatrycznym, geriatrii, psychiatrii sądowej i leczenia uzależnień. Przez pewien czas pełniła obowiązki kierownicze oddziału dziennego. Od lat pracuje w poradniach zdrowia psychicznego.

 

Tytuł specjalisty psychiatrii uzyskała w roku 2018. W trakcie specjalizacji odbyła liczne staże m.in. w Klinice Psychiatrii i Zakładzie Leczenie Nerwic Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej Szpitala im. św. Ludwika w Krakowie. Uczestniczyła w licznych kursach doszkalających, konferencjach naukowych i superwizjach. Stale podnosi swoje kwalifikacje.

 

Ukończyła dwa lata studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii, co daje jej możliwość prowadzenia psychoterapii i nie pozostaje bez wpływu na sposób, w jaki dr Świerczek współpracuje z pacjentem. Pacjenci są dla niej bardzo ważni, traktuje ich jako partnerów.

Prywatnie żona i matka. Lubi podróże, książki i dobrą kuchnię.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
  • wystawiania zaświadczen lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Joanna Walczowska

Katarzyna 2022-02-21

Pani doktor, rewelacyjna, rzeczowa i profesjonalna- dopasowała leczenie bardzo adekwatnie. Świetny kontakt.


dr Krzysztof Kiełkiewicz

Tomasz 2021-11-01

Oceniam na 5


lek. Robert Knaś

Witold 2022-04-16

Bardzo miły i kompetentny lekarz.