dr Sandra Błędek-Andrzejak - Psychiatra Warszawa - PsychoMedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

dr Sandra Błędek-Andrzejak – Psychiatra Warszawa

dr Sandra Błędek-Andrzejak – Psychiatra Warszawa

 

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii osób dorosłych. Obecnie związana z Oddziałem Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, gdzie konsultuje nagłe, ostre stany kryzysów psychicznych. Konsultuje również pacjentów z całej Warszawy na dyżurach całodobowych.Wcześniej pracowała w SPZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi. Doświadczenie zdobywała pracując m.in. w Oddziale Psychogeriatrycznym, Oddziale Detoksykacyjnym i w Poradni Leczenia Uzależnień. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.

Specjalista polecany przez Pacjentów

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Już w czasie studiów zainteresowana psychiatrią – była członkiem Psychiatrycznego Koła Naukowego, prowadziła badania naukowe, których wyniki prezentowała na konferencjach.

Uważa, że pełen sukces terapeutyczny można osiągnąć dzięki odpowiednio dobranemu leczeniu farmakologicznemu i właściwej psychoterapii.

Obecnie szczególnie interesuje się leczeniem uzależnień i wspóluzależnienia. Diagnozuje i leczy również choroby zaburzenia zdrowia psychicznego :

– zaburzenia afektywne (w tym depresja, choroba afektywna dwubiegunowa),

– zaburzenia lękowe, nerwice,

– zaburzenia psychotyczne,

– zaburzenia psychiczne wieku podeszłego,

– zaburzenia osobowości,

– zaburzenia odżywiania.

Posiada uprawnienia do:

-wypisywania recept refundowanych,

-wystawiania zwolnień lekarskich,

-wystawiania zaświadczeń lekarskich.

„Istotą skutecznego leczenia jest dla mnie pełne zaangażowanie w ten proces zarówno pacjenta jak i lekarza” lek.Sandra Błędek-Andrzejak

Zapisy online