Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Iwona Zbrzeźna  – TUS Warszawa

mgr Iwona Zbrzeźna  – TUS Warszawa

Pedagog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Iwona Zbrzeźna

Pedagog specjalny, resocjalizacyjny, oligofrenopedagog, terapeuta słuchowy.
 
Od  2003r. w pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi deficytami –  autyzmem, Zespołem Aspergera, ADHD, zaburzeniami zachowania, emocjonalnymi.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych dla dzieci i młodzieży, warsztatów terapeutycznych dla rodziców. Prowadzi konsultacje z rodzicami, terapie z dziećmi oraz obserwacje pacjentów będących w trakcie diagnozy całościowych zaburzeń rozwojowych, autyzmu, Zespółu Aspergera.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy  w Zakładzie Rehabilitacji; w Poradni Autyzmu – jako trener umiejętności społecznych – grupy, terapeuta ręki, terapeuta słuchowy Johansen –IJAS;  w Pogotowiu Opiekuńczym jako terapeuta młodzieży- warsztaty terapeutyczne, a także jako kurator sądowy.

Ukończona Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie; studia podyplomowe: Profilaktyka trudności wychowawczych – pomoc dziecku i rodzinie; studia podyplomowe: Edukacja i terapia osób z autyzmem  oraz liczne kursy i szkolenia, miedzy innymi: Integracja Bilateralna, Trening Umiejętności Społecznych Dzieci i Młodzieży z trudnymi zachowaniami, Terapia ręki I i II stopnia, MDS, Ortoptyka, metoda Ruchu Rozwijającego I i II stopnia, itp.

Stałe rozwija swój warsztat pracy przez udział w konferencjach i szkoleniach dotyczących zaburzeń u dzieci i młodzieży. 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Rafał Harmazy

beata 2021-01-04

Oceniam na 5


dr Paweł Wierzbicki

Paweł 2020-12-02

Oceniam na 5.


dr Zuzanna Menes-Siniarska

Paulina 2020-12-30

Oceniam na 5