Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Marta Pociecha – Psycholog, Psychoterapeuta dzieci i dorosłych Warszawa

mgr Marta Pociecha – Psycholog, Psychoterapeuta dzieci i dorosłych Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Marta Pociecha – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

 

 

Psycholog, psychoterapeutka terapii poznawczo-behawioralnej CBT, certyfikowana trenerka językowa.
Od 2010r. pracuje w zawodzie psychoterapeuty i psychologa. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi terapię indywidualną z dorosłymi, dziećmi, młodzieżą, a także konsultacje dla rodziców, zajęcia warsztatowe, grupy terapeutyczne, warsztaty rozwojowe.

 

Ma duże doświadczenie w pracy obszarach: zachowań, celów, emocji, relacji, poczucia własnej wartości, przeżywania zmian, kryzysów, wiary w siebie, motywacji, sensu życia, odnajdywania pasji, radości i szczęścia w życiu, odzyskiwania kontaktu ze sobą i tworzenia udanego partnerstwa oraz relacji.

 

Pracuje jako psycholog i wspiera młodzież w Szkole Międzynarodowej w Warszawie w codziennych zmaganiach, wyzwaniach, sytuacjach konfliktowych i trudnych. Prowadzi warsztaty dla uczniów, dla nauczycieli i rodziców, także w języku angielskim. 

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS, specjalizacja: Psychologia kliniczna, a także pięcioletnie Studium pracy z procesem. Jest w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej CBT. Odbyła staże na dziennym oddziale chorób afektywnych i nerwic w Szpitalu Nowowiejskim oraz na zamkniętym oddziale w Szpitalu Bródnowskim. Ma za sobą wiele godzin pracy własnej oraz godzin superwizji, której stale podlega.
Jest autorką książki pt.: „Jak być matką swojej córki, aby wychować ją na pewną siebie, odważną i silną kobietę” a także licznych artykułów na portalu egodziecka.

 

Posługuje się biegle językami francuskim i angielskim, w którym także prowadzi terapię i warsztaty. Prowadzi indywidualną terapię dzieci i młodzieży, oraz osób dorosłych.
W pracy najważniejszy jest dla niej człowiek i jego niepowtarzalność.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Ewa Buda

Olga 2021-06-15

Oceniam na 5


dr Agata Todzia

Oskar 2021-04-29

Pani Agata jest niezwykle ciepłą, cierpliwą osobą. Widać w niej troskę o pacjenta. Na pytania odpowiada jasno i zaangażowaniem. Chciałbym, aby wszyscy psychiatrzy brali przykład z pani Agaty ...


dr Sebastian  Koterwa

Tobiasz 2021-05-26

Konkretny lekarz, bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Polecam z całego serca