7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

HomeMarta Zaleska – psychoterapeuta, psycholog Warszawa

Marta Zaleska – psychoterapeuta, psycholog Warszawa

Psychoterapeuta, Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

Marta Zaleska

Psychoterapeuta, Psycholog
 
Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 r.ż. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, przy jednoczesnym uwzględnieniu perspektywy systemowej. Prowadzi terapię z osobami z różnymi problemami emocjonalnymi, doświadczającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi oraz pragnącymi zmienić coś w sobie lub w swoim życiu. Pracuje także z osobami przeżywającymi trudności związane z szeroko rozumianym rodzicielstwem, szczególnie interesuje się wczesną relacją rodziców z dzieckiem. Prowadzi także psychoterapię osób LGBT.

Jest absolwentką wyższych studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła podyplomowe czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii zintegrowanej ze szczególnym uwzględnieniem pracy z dzieckiem i dorastającym, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne pod kier. prof. dr hab. med. Ireny Namysłowskiej. Swoją pracę regularnie superwizuje i podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii. Przez 10 lat pracowała w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Grupy Synapsis, gdzie zajmowała się psychoterapią dorosłych i młodzieży, prowadziła grupę psychoterapeutyczną dla młodych dorosłych oraz warsztaty i zajęcia szkoleniowe dla stażystów. W latach 2005-2013 związana była z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym dla Dzieci MCNiR, gdzie początkowo pracowała terapeutycznie z dziećmi i prowadziła terapię rodzinną, warsztaty dla rodziców, a następnie zajmowała się terapią indywidualną i grupową młodzieży. Pracowała także w świetlicy socjoterapeutycznej dla młodzieży oraz w ośrodku adopcyjnym, gdzie wspomagała małżeństwa w procesie adopcji.

Odbyła staż m.in. w Grupie Synapsis oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalista polecany przez Pacjentów

PsychoMedic.pl

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Dariusz Galanty

Marcin W. 2019-04-01

Dobry lekarz. Wysłuchał i poświęcił mi dużo czasu na ile to było możliwe. Polecam.


mgr Kinga Kołodziejczak

Patrycja 2019-04-01

Oceniam na 5


dr Kajetan Korzeniewski

Marcin 2019-10-09

Super lekarz