mgr Agata Buszman - Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa - PsychoMedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

mgr Agata Buszman – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Agata Buszman – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeutka osób dorosłych oraz młodzieży.  Od wielu lat prowadzi psychoterapię z pacjentami, również w językach angielskim i niemieckim.

Obszary pracy
Zajmuje się terapią indywidualną w zakresie leczenia nerwic, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, trudności w relacjach, braku satysfakcji z życia zawodowego, radzenia sobie z traumatycznymi życiowymi sytuacjami, stanów depresyjnych. Wspiera też matki małych dzieci i kobiety ciężarne w radzeniu sobie z lękami związanymi ze zbliżającym się porodem, depresją poporodową i wyzwaniami związanymi z budowaniem więzi z dzieckiem.

Wykształcenie
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – psychologia, Szkoła Główna Handlowa – stosunki międzynarodowe, Studium Psychoterapii Analitycznej – psychoterapia indywidualna osób dorosłych, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne  4-letnie studia podyplomowe.

Certyfikaty, ważne kursy

  • Dyplom ukończenia szkolenia SPA, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej, zgodne ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Brytyjskiego Towarzystwa Psychoterapii
  • Szkolenia z zakresu psychotraumatologii  – trauma u młodzieży, wykorzystanie seksualne (Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii)
  • Seminarium nt. psychosomatyki.

Zapisy online