Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Agata Maria Kowalska – Psycholog Diagnosta Warszawa

mgr Agata Maria Kowalska – Psycholog Diagnosta Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Agata Maria Kowalska – Psycholog Diagnosta Warszawa

 

Psycholog kliniczny, diagnosta. W klinice PsychoMedic.pl prowadzi diagnozę psychologiczną osób dorosłych.
Zajmuje się diagnozą w szerokim zakresie, obejmującą m.in. badanie osobowości, funkcji poznawczych, poziomu inteligencji.

 

Od 2012r. pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie w oddziale ogólnopsychiatrycznym, a wcześniej również w oddziale psychogeriatrii. Sporządza również opinie psychologiczne na potrzeby sądów i prokuratur.

 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia oraz studiów specjalizacyjnych z zakresu psychologii klinicznej, zakończonych zdaniem egzaminu teoretycznego i praktycznego oraz wpisaniem na krajową listę psychologów klinicznych. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Danuta  Kowalska

Anna 2022-05-03

Oceniam na 5


lek. Sławomir Fornal

Larisa 2022-04-06

Super lekarz. Profesjonalne podejście. Bardzo chętnie i zrozumiale dla mnie odpowiedział na wszystkie moje pytanie. A córka 16 lat po wizycie powiedziała, ze obawiała się pierwszej wizyty u dok...


lek. Claudia Baluta-Górecka

Marcin 2022-04-04

Oceniam na 5