Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Alina Suchecka – Psychoterapeuta Warszawa

mgr Alina Suchecka – Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Alina Suchecka – Psychoterapeuta Warszawa

 

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat Nr 674).
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie kliniczne pracy z pacjentami. Pracuje w nurcie integratywnym w terapii indywidualnej z osobami dorosłymi oraz młodzieżą; łączy podejście systemowe i psychodynamiczne. Pomaga także rodzinom, parom i małżeństwom. Pracuje z pacjentami krótkoterminowo i długoterminowo.

Obszary pracy z pacjentami: relacje z innymi ludźmi, związki, depresja, mania, lęki, nerwica, napady paniki, zaburzenia odżywiania się, samoocena, trudności osobowościowe (F60).

 

Ukończyła pięcioletnie szkolenie z psychoterapii, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest członkiem Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkoląc się odbyła również liczne staże zawodowe m.in. w klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz w klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

 

Przez wiele lat, pracując w poradniach psychologicznych, poradniach zdrowia psychicznego dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży zdobywała cenne doświadczenie i doskonaliła kunszt psychoterapeutyczny. Ostatnio była członkiem zespołu Ośrodka Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych w Warszawie. Obecnie uczy także młodych psychologów kunsztu psychoterapii.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Małgorzata Rutkowska

Emilia 2021-02-27

Oceniam na 5.


lek. Nina Widyńska

TJ 2022-05-08

Oceniam na 5


dr n. społ. Agnieszka Bożek

MARZENA 2021-12-04

Oceniam na 5