Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Aneta Tarnacka Psychoterapeuta Warszawa

mgr Aneta Tarnacka Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Aneta Tarnacka – Psychoterapeuta Warszawa

 

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, seksuolog.

Doświadczenie zdobywała m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im.prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Areszcie Śledczym Warszawa Mokotów, Szpitalu Wolskim, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia.

 

Ukończyła Akademię Ekonomiczno – Humanistyczną w Warszawie o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia biznesu i zarządzania. Ukończyła 2 letnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno- Społecznym SWPS. Jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu 2045). Ukończyła pierwszy stopień terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR. Jest w procesie szkolenia w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy grupowej Rasztów.

 

Specjalizuje się w psychoterapii uzależnień, psychoterapii osób doświadczających różnych form przemocy, osób współuzależnionych, poradnictwie seksuologicznym oraz psychologicznym. Prowadzi psychoterapię grupową oraz indywidualną.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Robert  Chmielewski

Krzysztof 2020-12-07

Rzeczowa rozmowa. Zrozumiała diagnoza.


dr Kajetan Korzeniewski

Katarzyna 2021-04-02

Po pierwszej wizycie, z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Pan doktor jest niezwykle sympatyczny (to dla ogromnie istotne). Podczas rozmowy czułam się bardzo komfortowo, uzyskałam ...


dr Paweł Pasterski

Gabriela 2021-03-12

Bardzo kompetentny i przyjazny lekarz. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Polecam