Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Anna Jaglińska – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Anna Jaglińska – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Anna Jaglińska

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psycholog, Psychoterapeutka z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze pomocy psychologicznej. Ukończyła całościowe szkolenie dla trenerów. Obecnie w trakcie szkolenia szkolenia z psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Studium Psychoterapii i Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica” oraz w warszawskich organizacjach pozarządowych. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi (gdzie m.in. zajmuje się indywidualną i grupową pomocą psychologiczną dla osób z niepełnosprawnościami i członków ich rodzin), współpracowała też z Fundacją Nagle Sami (gdzie prowadziła indywidualną terapię dla osób w żałobie) oraz ze Stowarzyszeniem Lambda Warszawa (gdzie prowadziła grupę wsparcia dla kobiet). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadziła zajęcia dla studentów APS i Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Autorstwo rozdziału dotyczącego działań samopomocowych w książce pod redakcją prof. Ewy Pisuli: „Oblicza Rehabilitacji”
Współautorstwo poradnika metodycznego „Wskrzeszenie”
Udział w opracowaniu oraz redakcja książki „Księga Zaklęć” .
Pracuje z osobami doświadczającymi przemocy, mobingu, żałoby, borykającymi się z lękiem, depresją, nerwicą, zaburzeniami odżywiania się.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Barbara Stec-Szczęsna

Aśka 2019-04-01

Jestem zadowolona że zdecydowałam się na wizytę, co nie było dla mnie łatwe. Pani doktor wzbudziła moje zaufanie i dała nadzieję na wyjście z problemu.


dr Regina Koreywo

Katarzyna 2020-03-24

Oceniam na 5


mgr Sylwia Baran

Mateusz 2019-10-23

Oceniam na 5