Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Barbara Jagosz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Barbara Jagosz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Barbara Jagosz

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Absolwentka psychologii i politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Studium Psychoterapii i Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji oraz pierwszy stopień Psychoterapii Opartej o Mentalizację (MBT). Pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania się, gdzie prowadzi terapię indywidualną i grupową. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie,Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” , Stowarzyszeniu Zdrowia Psychicznego XIII Dzielnicy Paryża ( L’Association de Santé Mentale du 13e arrondissement de Paris), w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego, na Oddziale Psychiatrycznym i Stresu Bojowego Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym, pod superwizją. Ma doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania się, zaburzeniami afektywnymi (depresje, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeniami psychotycznymi, z osobami po traumach, będącymi w żałobie, mających trudności w relacjach.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Olga Maracewicz

KMM 2019-04-01

Oceniam na 5


dr n.med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska

Robert 2019-04-01

Serdecznie dziękuję Pani Doktor za empatię i profesjonalizm. Była to moja pierwsza wizyta w Klinice i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jeszcze raz dziękuję!


dr Karolina Szychta
dr Karolina Szychta

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Renata P. 2020-05-14

Bardzo merytoryczna konsultacja. Profesjonalne podejście i dokładna analiza problemu. Pani Doktor cierpliwie wysłuchała a potem przejrzyście i jasno wszystko objaśniła . Miła i życzliwa atmo...