Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Beata Piwońska – psycholog, diagnoza psychologiczna

mgr Beata Piwońska – psycholog, diagnoza psychologiczna

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Beata Piwońska

Psycholog
 
Specjalista psycholog kliniczny. Uzyskała II stopień specjalizacji w zakresie psychologii klinicznej człowieka dorosłego. Od 2004 roku pracownik Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym: Oddziałach ogólnopsychiatrycznych całodobowych i rehabilitacyjnych zarówna dla dorosłych( Szpital Nowowiejski, IPiN) jak i dla dzieci (Klinika psychiatrii wieku rozwojowego WUM), Poradni Zdrowia Psychicznego, Oddziale Alzheimerowskim (CSK MSWiA), Oddziale Neurochirurgiczny (Szpital Bielański), Zakładzie Psychologii Zdrowia (Centrum Zdrowia Dziecka), Klinice Rehabilitacji Kardiologicznej (Instytut Kardiologii), Klinice Psychiatrii Sądowej (IPiN), Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych (Centrum Psychoterapii), a także w trakcie kursów i szkoleń z zakresu psychiatrii, psychologii klinicznej, neuropsychologii i psychoterapii.

Zajmuje się diagnostyką psychologiczną kliniczną w zakresie :
– sprawności intelektualnej,
– osobowości,
– sprawności funkcji poznawczych związanych z procesem chorobowym i/lub dysfunkcją OUN,
– różnicowania zaburzeń psychicznych.

Aktualnie jest uczestnikiem kursu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Ita Jankowska

Aleksandra 2021-09-30

Oceniam na 5


dr Anna Skoczek

Sylwia 2021-08-04

Oceniam na 5


dr Joachim Budny

Angelika 2021-06-17

Oceniam na 5