Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Daniela Domagała

mgr Daniela Domagała

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Daniela Domagała

Psycholog, Psychoterapeuta
 

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralnym CBT, psycholog diagnosta. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT Uniwersytetu SWPS  w Poznaniu.

 

Obecnie pracuje w oddziale psychiatrycznym męskim Szpitala im. dr J.Babińskiego w Łodzi, gdzie zajmuje się diagnostyką, konsultacją i wsparciem psychologicznym.
Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w pracy w oddziałach psychiatrycznych męskich, jak i żeńskich, psychogeriatrycznych oraz oddziałach dziennych.

 

Zajmuje się diagnostyką psychologiczną i leczeniem zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, reakcji na ciężki stres, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń pod postacią somatyczną, zaburzeń odżywiania.

 

Prowadzi również diagnostykę organicznych zaburzeń psychicznych.

 

Pracuję także z pacjentami z rozpoznaniem schizofrenii.

 

Swoją wiedzę bezustannie pogłębia biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Ewa  Schaeffer

Iwona C. 2019-04-01

Moja pierwsza wizyta i przemiłe zaskoczenie. Pani Doktor z niesamowitym podejściem do człowieka, przesympatyczna, profesjonalna, budząca ogromne zaufanie. Polecam całym sercem ! Dziękuję i poz...


dr n. o zdr. Magdalena Malczewska

Piotr 2019-11-29

Oceniam na 5


mgr Mariola Dumicz

Jakub 2019-11-18

Oceniam na 5