Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Daniela Domagała

mgr Daniela Domagała

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Daniela Domagała

Psycholog, Psychoterapeuta
 

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralnym CBT, psycholog diagnosta. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT Uniwersytetu SWPS  w Poznaniu.

 

Obecnie pracuje w oddziale psychiatrycznym męskim Szpitala im. dr J.Babińskiego w Łodzi, gdzie zajmuje się diagnostyką, konsultacją i wsparciem psychologicznym.
Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w pracy w oddziałach psychiatrycznych męskich, jak i żeńskich, psychogeriatrycznych oraz oddziałach dziennych.

 

Zajmuje się diagnostyką psychologiczną i leczeniem zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, reakcji na ciężki stres, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń pod postacią somatyczną, zaburzeń odżywiania.

 

Prowadzi również diagnostykę organicznych zaburzeń psychicznych.

 

Pracuję także z pacjentami z rozpoznaniem schizofrenii.

 

Swoją wiedzę bezustannie pogłębia biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Jacek  Węgrzyn

AniaWalewska 2019-04-01

Bardzo dobry lekarz, spokojny. Wszystko wyjaśnia. Zmienił mi leki, bardzo dobrze je podobierał, lepiej niż poprzedni lekarz. W sumie to widze juz znaczną poprawę.


mgr Dorota Kozak

Sylwia 2019-08-09

Bardzo zachęcam do zapisania się na wizytę u Pani Doroty Kozak . Pierwsza wizyta przebiegła bardzo pozytywnie. Zostałam wysłuchana i odpowiednio ukierunkowana. Zapisałam się na kolejną wi...


dr Marta Rechenek-Białkowska

katarzyna 2020-04-12

Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor.