Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Ewa Arendarczyk – Psychoterapeuta Łódź

mgr Ewa Arendarczyk – Psychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Ewa Arendarczyk – Psychoterapeuta Łódź

 

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Konsultuje osoby dorosłe.
Uczestniczy obecnie w 4-letnim całościowym szkoleniu terapeutycznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Certyfikowany terapeuta programu terapeutycznego NEST.

Doświadczenie zdobywała podczas pracy indywidualnej z dorosłymi, prowadząc procesy w nurcie terapii integratywnej, która łączy metody terapii psychodynamicznej, humanistyczno-egzystencjalnej oraz behawioralno-poznawczej, oraz terapii par. Odbyła również roczny staż w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie.
Prowadziła warsztaty dla kobiet oraz warsztaty dla par wg autorskiego programu.

Nieustannie dokształca się przy pomocy specjalistycznych szkoleń i lektury. Pracuje pod regularną superwizją. 

 

W szczególny sposób pomaga tym, którzy doświadczają trudności w budowaniu relacji. Chciałaby, aby poczuli radość i ekscytację, zamiast złości i bezradności.

Pracuje z osobami, które chcą zbudować lub wzmocnić poczucie własnej wartości oraz zrozumieć, oswoić i wykorzystać emocje, również te trudne, do swojego rozwoju.

Udziela pomocy osobom po wcześniejszych doświadczeniach przemocy, zaniedbania i strat prokreacyjnych, by zmniejszyć konsekwencje doświadczanej traumy, ukoić wewnętrzne cierpienie i przejąć odpowiedzialność za swoje życie, rozwój i budowane relacje.

 

Kryzys może być początkiem nowego, satysfakcjonującego etapu życia. Natomiast relacja terapeutyczna to miejsce, gdzie można zrozumieć schematy swojego myślenia i postępowania, doświadczyć akceptacji, empatii i nabrać odwagi do dokonywania zmian w swoim życiu. Tak by stać się osobą na miarę swoich potencjalnych możliwości, wykorzystać i rozwinąć swoje zasoby i talenty.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Jacek  Węgrzyn

Katarzyna 2022-04-28

Oceniam na 5


lek. Barbara Świerżewska

2019-04-01

Pani Doktor bardzo miła, rzetelna - uspokoiła mnie w wielu sprawach związanych z chorobą. Polecać ją będę każdemu:)


mgr Filip Pierowski

Aniela 2022-01-17

Oceniam na 5.