Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Ewa Pietrzela

mgr Ewa Pietrzela

Psycholog Dzieci, Terapia Rodziny

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Ewa Pietrzela – Psycholog Dzieci, Terapia Rodziny – Warszawa

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka pracująca z pacjentami od 2007 r.

Pracuje z osobami doświadczającymi trudności adaptacyjnych, z zaburzeniami lękowymi, z depresją, z trudnościami w funkcjonowaniu społecznym oraz z zaburzeniami zachowania. Współprowadzi grupy terapeutyczne (Trening umiejętności społecznych) dla dzieci z Zespołem Aspergera, ADHD, dzieci nieśmiałych, wycofujących się. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par i rodzin. Wspiera rodziny w rozwiązywaniu kryzysów rozwojowych, trudności komunikacyjnych, problemów wychowawczych, w poszukiwaniu i budowaniu bardziej satysfakcjonujących relacji. Pracuje w oparciu o podejście systemowe oraz psychodynamiczne. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Doświadczenie zdobywała pracując w ośrodkach diagnostyczno-terapeutycznych dla dzieci, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz uczestnicząc w wielu stażach, między innymi na Oddziale Psychiatrycznym Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci w Warszawie oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Ukończyła psychologię na wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Uczestniczyła w wielu modułach specjalizacyjnych, szkoleniach oraz kursach doskonalących z zakresu diagnozy, wspomagania rozwoju i terapii dzieci, młodzieży, rodziny. Ukończyła roczne szkolenie „Vademecum Gestalt”, zorganizowane przez Grupę Synapsis i ITG Kraków a także całościowe, 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne, akredytowane przez PTP, w nurcie systemowym i psychodynamicznym w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Karin  Bakir-Szara

msg 2022-05-19

Niezwykle życzliwa i empatyczna pani doktor. Do tego rzeczowa i profesjonalna. Dziękuję!


dr Konrad Jankowski

Mateusz 2022-05-21

To moja kolejna wizyta u tego pana doktora. Wizyta jak zawsze na najwyższym poziomie. Luźna atmosfera i odpowiednie podejście do pacjenta. Bardzo polecam.


dr Marta Danielska

Jacek 2022-04-05

Bardzo sprawna i fachowa pomoc, Pani Marta wykazała się ogromną wiedzą, empatią oraz chęcią rozwiązania problemu, dziękuję za pomoc!