Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Irena Ozdoba – Psychoterapeuta Katowice

mgr Irena Ozdoba – Psychoterapeuta Katowice

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Irena Ozdoba – Psychoterapeuta Katowice

 

Certyfikowana psychoterapeutka uzależnień, seksuolog, terapeuta par.
Terapeuta DDA i współuzależnienia.

 

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach o kierunku pedagogika z profilaktyką społeczną w roku 2010 oraz studium psychoterapii uzależnień i w roku 2013 uzyskała certyfikat wydany przez KBPN w Katowicach. Absolwentka studium podyplomowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach o kierunku seksuologia kliniczna. Ukończyła również Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

 

Pracę zawodową rozpoczynała w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gliwicach, gdzie pracowała z osobami w kryzysie, osobami doświadczającymi przemocy, jak i sprawcami przemocy. W Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Familia w Gliwicach stworzyła własny program autorski ,,Niespotykana kobieta”, który z powodzeniem realizowała przez 5 lat, pracując z kobietami uwikłanymi w bliskie relacje z osobą uzależnioną. W latach 2014-2018 pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu w oddziale terapeutycznym, pracując z osobami uzależnionymi. Obecnie pracuje w Poradni Leczenia Uzależnień Mens – Sana w Mysłowicach.

 

Wspiera osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych, a także zajmuje się terapią uzależnień behawioralnych. Pracuje także z osobami uwikłanymi w bliskie relacje z osobą uzależnioną.
Od 2016 roku przyjmuje również osoby z zaburzeniami seksualnymi, pracuje z parami nad poprawą ich relacji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Monika Zareba

Ferensowicz 2020-07-30

Polecam.


mgr Anna Warot-Szandar
mgr Anna Warot-Szandar

Psycholog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Bogumił 2021-01-30

Porada przez SKYPE - rozmowa rodziców o trudnym dziecku. Wskazówki co do konkretnych zachowań. Polecona pomocnicza książeczka.


dr Paweł Pasterski

Gabriela 2021-03-12

Bardzo kompetentny i przyjazny lekarz. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Polecam