Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Izabela Niedzielska – Psycholog, Psychoterapeuta Wrocław

mgr Izabela Niedzielska – Psycholog, Psychoterapeuta Wrocław

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Izabela Niedzielska – Psycholog, Psychoterapeuta Wrocław

 

 

Psycholog, dyplomowany interwent kryzysowy i psychoterapeuta. Jako psycholog z Pacjentami pracuje od 2013 r., a w roli psychoterapeuty od 2019 r.
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie psychoterapii humanistycznej, korzysta również z zasobów terapii poznawczo-behawioralnej.

 

„Fascynuje mnie siła psychoterapii. Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do budowania pełnego i szczęśliwego życia, a psychoterapia stwarza ku temu warunki.”

 

 

Doświadczenie:

  • Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Domu Pomocy Społecznej dla Osób Chorych Psychicznie, Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Oddziale Hematologicznym, Domu Pomocy Społecznej dla Osób Chorych Somatycznie, Oddziale Psychiatrycznym, Fundacji Centrum Praw Kobiet.
  • Prowadziła warsztaty i szkolenia w zakresie udzielania pomocy osobom chorym onkologicznie, radzenia sobie ze stresem, treningi umiejętności społecznych i inne.

 

 

Wykształcenie:

  • Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „Intra” w Warszawie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
  • Posiada dyplom interwenta kryzysowego.
  • 2013 r. – absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia w specjalności psychologia kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

 

 

Zakres udzielanej pomocy:

  • Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, niskiej samooceny, trudności w relacjach z ludźmi, poczucia braku sensu w życiu, trudności w radzeniu sobie z własną złością i cierpiącymi z powodu powracających traumatycznych wspomnień.
  • Pracuje z osobami z diagnozą depresji, zaburzeń lękowych, zespołu stresu pourazowego, schizofrenii, zaburzeń psychosomatycznych, a także z osobami znajdującymi się w kryzysie emocjonalnym wynikającym m.in. z doświadczania przemocy w rodzinie, żałoby po stracie bliskiej osoby w wyniku śmierci lub rozstania, ciężkiej choroby somatycznej, w kryzysie samobójczym. 

 

Interesuje się psychodietetyką i tematyką przeciwdziałania samobójstwom.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Karin  Bakir-Szara

Ewa (syn Jerzy) 2022-05-24

Oceniam na 5


lek. Nina Widyńska

TJ 2022-05-08

Oceniam na 5


mgr Katarzyna Kowalska

Paweł 2022-01-09

Oceniam na 5