Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Izabela Świderska – Psycholog Warszawa

mgr Izabela Świderska – Psycholog Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Izabela Świderska – Psycholog Warszawa

 

 

Pracuje terapeutycznie od 2003 roku. Wieloletni pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii w oddziale terapeutycznym. Obecnie kończy szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Brała udział w szkoleniu z muzykoterapii. Prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną oraz grupową. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

Pracuje łącząc rożne podejścia teoretyczne, podążając za potrzebami klienta. Świadczy pomoc osobom zmagającym się ze schizofrenią, depresją, nerwicą, zaburzeniami osobowości. Pomaga również osobom, które mają problemy w rodzinie, pracy bądź w innych dziedzinach życia. Wspiera także osoby w poszukiwaniu własnej drogi życiowej.

Potrafi również prowadzić różne formy pracy z grupą, m.in. z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności i umiejętności społecznych czy technik kontroli stresu.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n. med. Mateusz Kowalczyk

Patryk 2021-11-18

Oceniam na 5


mgr Aneta Tarnacka

Paweł 2022-04-11

Polecam.


dr n. społ. Agnieszka Bożek

MARZENA 2021-12-04

Oceniam na 5