Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Joanna Sobiecka – Psycholog dzieci i młodzieży oraz psychoterapeuta rodzinny Warszawa

mgr Joanna Sobiecka – Psycholog dzieci i młodzieży oraz psychoterapeuta rodzinny Warszawa

Psycholog

OPINIE


OPIS

mgr Joanna Sobiecka – Psycholog dzieci i młodzieży oraz psychoterapeuta rodzinny Warszawa

 

Psycholog dzieci i młodzieży oraz psychoterapeuta rodzinny.
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawkim ze specjalizacjami „Psychologia rehabilitacyjna” oraz „Psychoterapia rodzin i małżeństw”. Następnie podjęła studia doktoranckie na Wydziale Psychologii w Katedrze Psychologii Rehabilitacyjnej, w trakcie których uczestniczyła w wielu projektach badawczych, prowadziła zajęcia ze studentami oraz publikowała. Ukończyła również całościowe akredytowane szkolenie psychoterapeutyczne Studium Terapii Systemowej w Stowarzyszeniu OPTA oraz studia podyplomowe w zakresach: Pedagogika Specjalna, Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, Logopedia oraz liczne kursy i szkolenia m.in. Stosowanej Analizy Zachowania, Integracji Sensorycznej, Terapii Ręki, Metody Ruchu Rozwijającego.


Od 2007 roku prowadzi diagnozę i terapię dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi,
stosując zróżnicowane techniki terapeutyczne w zależności od możliwości i potrzeb dziecka i rodziców. Specjalizuje się w pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju (Autyzm, Zespół Aspergera), ADHD, niedostosowaniem społecznym oraz szeroko rozumianymi zaburzeniami emocjonalnymi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w wielu placówkach w Warszawie m.in.: Fundacji Synapsis, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Scholar”, Centrum Terapii „Sotis”, Ośrodku Wczesnej Interwencji „Krok po kroku” oraz Niepublicznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej „Mądra Sówka”.


Pracuje także z osobami dorosłymi przeżywającymi kryzysy, cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe czy doświadczającymi przemocy.
Swoje doświadczenie w tym zakresie zdobyła pracując min. w Poradni Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Ośrodku Psychoedukacji i Psychoterapii „Drabina”, Ośrodku Terapeutycznym „Goplańska”, Ośrodku Terapeutycznym Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz prowadząc własną praktykę, w ramach której przyjmuje małżeństwa i rodziny, kładąc nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych umożliwiających pokonywanie szerokorozumianych trudności.

 

Wystąpienia medialne:

  • Mgr Joanna Sobiecka wypowiedziała się jako ekspert – psycholog dziecięcy – na antenie Radio Nowy Świat w materiale „Wulgaryzmy u dzieci”.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Michał Skalski

Tomasz 2022-03-23

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor bardzo zaangażowany - widać, że ta praca to jego powołanie. Cieszę się, że nie skupił się wyłącznie na leczeniu farmakologicznym, lecz starał ...


lek. Edyta Adamska-Węgrzyn

Renata 2022-06-14

Super polecam!


mgr Filip Pierowski

Aniela 2022-01-17

Oceniam na 5.