Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Kaja Diks – Psychoterapeuta psychodynamiczny Warszawa

mgr Kaja Diks – Psychoterapeuta psychodynamiczny Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Kaja Diks – Psychoterapeuta psychodynamiczny Warszawa

 

Psycholog, psychoterapeuta z bogatym doświadczeniem zawodowym.

W pracy kieruje się zasadami etyki zawodu psychologa. Zwolenniczka całościowego, indywidualnego podejścia dostosowanego do potrzeb i możliwości pacjenta.

 

Prowadzi psychoterapię psychodynamiczną indywidualną osób dorosłych. Pracuje z pacjentami doświadczającymi zaburzeń lękowym, nerwicowych, afektywnych (choroba dwubiegunowa), zaburzeń adaptacyjnych (trudne sytuacje życiowe), jak również pacjentami zmagającymi się z trudnościami w relacjach z ludźmi, radzeniem sobie z emocjami i wyzwaniami w życiu osobistym oraz zawodowym, a także niską samooceną.

 

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – psychologia, neurokognitywistyka. Ukończyła studia podyplomowe Psychologia kliniczna zaburzeń psychicznych oraz Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Uczestniczyła w licznych kursach podnoszących kompetencje zawodowe. Regularnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc
w kursach specjalistycznych, warsztatach i konferencjach. Ukończyła również certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne czteroletnie studia podyplomowe Psychoterapia na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywa podczas pracy w Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie na oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz psychiatrycznym rehabilitacyjnym. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji. Stale współpracuje także z innymi specjalistami z dziedziny psychologii, psychoterapii i psychiatrii.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Iwona Milewska-Tyszkiewicz

Patryk 2022-06-06

Profesjonalizm idący w parze z empatią.


lek. Michał Wasik

Marcin 2022-05-02

Oceniam na 5


mgr Joanna Szponarska

Marta 2022-02-21

Oceniam na 5.