Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Karol Januszewski – Psychoterapeuta Kraków

mgr Karol Januszewski – Psychoterapeuta Kraków

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Karol Januszewski – Psychoterapeuta Kraków

 

Psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym.

Ukończył 4-letnie szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie. Aktualnie w procesie certyfikacji psychoterapeuty akredytowanego przez PTP. Uczestniczy w seminariach organizowanych przez ISPHS (Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal) w Warszawie.

 

Pierwsze kroki w pracy z osobami zmagającymi się kryzysami natury psychicznej zdobywał już w trakcie studiów poprzez pracę jako street worker, w poradni Monar w Krakowie, oraz różnego rodzaju wolontariat poradni Monar, oraz w ośrodkach dla osób uzależnionych w Chęcinach i Częstochowie. Poprzez pracę w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce zdobywał szerokie doświadczenie kliniczne, gabinetowe i środowiskowe w pracy z osobami doświadczanymi przez różnego rodzaju kryzysy psychiczne. Prowadził procesy zdrowienia osób dotkniętych przez schizofrenię, dekompensacje psychotyczne, głębokie depresje, cały wachlarz zaburzeń osobowości, anoreksje, osoby doświadczone przez przemoc seksualną, psychiczną i fizyczną.

 

Od kilku lat niesie pomoc i wyzdrowienie zarówno w terapii indywidualnej, jak i w terapii par łącząc podejście psychodynamiczne i systemowe.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Alicja Stankiewicz

Grzegorz 2021-01-24

Oceniam na 5


dr n.med. Magdalena Jaszke-Psonka

Kamil 2020-11-25

Oceniam na 5


dr Beata Piekarska

Aleksander 2021-03-24

Oceniam na 5.