Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Dul – Dietetyk Warszawa

mgr Katarzyna Dul – Dietetyk Warszawa

Dietetyk

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Dul

Dietetyk
 
Psychodietetyk, dietetyk, psycholog. Posiada unikalne wykształcenie: ukończyła Psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS, Technologię żywności i Żywienie Człowieka w SGGW, Poradnictwo dietetyczne w IŻŻ oraz Psychologię na UKSW. W swojej pracy wykorzystuje techniki coachingowe, które doskonaliła na kursie Diet Coachingu akredytowanym przez Izbę Coachingu oraz studiach podyplomowych z zakresu Coachingu Zdrowia i Żywienia.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich poradniach dietetycznych. Stale poszerza swoją wiedzę przez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.
Prowadzi konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Pracuje z osobami z chorobami dietozależnymi (m.in. otyłość, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, hipercholesterolemia, chorobie niedokrwiennej serca) oraz z zaburzeniami odżywiania.

Na spotkaniach przekazuje nie tylko wiedzę dietetyczną, ale również pracuje nad motywacją do zmiany i wspiera w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do drugiej osoby i pracy na przyczynie, a nie jedynie na skutku, jakim jest masa ciała. Zaprasza do współpracy również osoby, które próbowały już wielokrotnie zmienić swoje nawyki żywieniowe, jednak traciły motywację lub doświadczyły efektu jo-jo.

 


Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Rafał Michta

Monika 2021-01-07

5 gwiazdek, problem rozwiązany podczas 3 wizyt


mgr Dorota Kozak

Sylwia 2019-08-09

Bardzo zachęcam do zapisania się na wizytę u Pani Doroty Kozak . Pierwsza wizyta przebiegła bardzo pozytywnie. Zostałam wysłuchana i odpowiednio ukierunkowana. Zapisałam się na kolejną wi...


dr Małgorzata Buna

Milka 2020-12-19

Oceniam na 5