mgr Katarzyna Dul - Dietetyk Warszawa - PsychoMedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

mgr Katarzyna Dul – Dietetyk Warszawa

mgr Katarzyna Dul – Dietetyk Warszawa

Psychodietetyk, dietetyk, psycholog. Posiada unikalne wykształcenie: ukończyła Psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS, Technologię żywności i Żywienie Człowieka w SGGW, Poradnictwo dietetyczne w IŻŻ oraz Psychologię na UKSW. W swojej pracy wykorzystuje techniki coachingowe, które doskonaliła na kursie Diet Coachingu akredytowanym przez Izbę Coachingu oraz studiach podyplomowych z zakresu Coachingu Zdrowia i Żywienia.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich poradniach dietetycznych. Stale poszerza swoją wiedzę przez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.
Prowadzi konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Pracuje z osobami z chorobami dietozależnymi (m.in. otyłość, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, hipercholesterolemia, chorobie niedokrwiennej serca) oraz z zaburzeniami odżywiania.

Na spotkaniach przekazuje nie tylko wiedzę dietetyczną, ale również pracuje nad motywacją do zmiany i wspiera w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do drugiej osoby i pracy na przyczynie, a nie jedynie na skutku, jakim jest masa ciała. Zaprasza do współpracy również osoby, które próbowały już wielokrotnie zmienić swoje nawyki żywieniowe, jednak traciły motywację lub doświadczyły efektu jo-jo.

  

Zapisy online