Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Kowalska – Psycholog Diagnosta Łódź

mgr Katarzyna Kowalska – Psycholog Diagnosta Łódź

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Kowalska – Psycholog Diagnosta Łódź

 

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta CBT.

Studia psychologiczne ukończyła w 2014 roku na Uniwersytecie Łódzkim. Następnie rozpoczęła pracę w Fundacji JiM, gdzie zajmowała się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu. Uczestniczenie w zespołach diagnostycznych oraz codzienna praca z osobami z zaburzeniami rozwoju, umożliwiały nabranie niezbędnego w pracy diagnosty doświadczenia.

 

Podczas pracy w Fundacji JiM oraz później, na Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w SP ZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi, miała możliwość rozwijania swoich umiejętności w zakresie diagnozy funkcjonowania intelektualnego u dzieci i nastolatków. W swojej pracy posługuje się testami IDS-2 oraz Stanford-Binet V (uprawnienia uzyskane w kwietniu 2019 roku). Doświadczenie zawodowe zdobywała także w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz dla dzieci.

 

W 2015 roku rozpoczęła czteroletni całościowy kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego uzyskała w grudniu 2019 roku.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Michał Morąg

Alicja 2022-06-08

Oceniam na 5


mgr Natalia Smakulska

Wioleta 2021-07-24

Oceniam na 5


mgr Izabela Słoniewska

Tomasz 2020-11-25

Oceniam na 5