Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Obrębska – Psycholog, Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży Łódź

mgr Katarzyna Obrębska – Psycholog, Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży Łódź

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Obrębska – Psycholog, Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży Łódź

 

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny dzieci i młodzieży.

Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą doświadczającymi zaburzeń lękowych (w tym fobia społeczna, lęk uogólniony, lęk paniczny), depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, ADHD. Prowadzi diagnostykę zaburzeń psychicznych. Swoje doświadczenie zdobywała w szpitalu psychiatrycznych im. J. Babińskiego w Łodzi, a obecnie pracuje w Młodzieżowej Klinice Psychiatrii Centralnego Szpitala Klinicznego.

 

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim o specjalności psychologia rodziny i wspierania rozwoju. Obecnie jest w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie psychoterapii poznawczo- behawioralnej w Szkole Psychoterapii Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Odbyła liczne szkolenia w zakresie diagnozy i terapii dzieci i młodzieży m.in. szkolenie uprawniające do przeprowadzenia badania intelektu obecnie rekomendowaną metodą, szkolenie poświęcone terapii dzieci z chorobą afektywną- dwubiegunową, szkolenie terapii grupowej ,,Miasteczko’’. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Joanna Popławska

Ola 2020-12-29

Oceniam na 5


dr Sławomir Czapiewski

Justyna 2021-05-04

Pan doktor to bardzo miła i ciepła osoba, z powodzeniem można opowiedzieć o wszystkim, dostałam pomoc jakiej oczekiwałam i słowa wsparcia. Polecam serdecznie Pana Doktora.


mgr Małgorzata Szyszka-Nowak

Izabela 2021-02-08

Super wspierająca w każdej sytuacji specjalistka.