Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Spasińska – Psycholog dzieci i młodzieży Katowice

mgr Katarzyna Spasińska – Psycholog dzieci i młodzieży Katowice

Psycholog dzieci i młodzieży

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Spasińska – Psycholog dzieci i młodzieży Katowice

 

Psycholog dzieci i młodzieży, trener TUS, dyplomowany mentor i coach.
Prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych w klinice PsychoMedic.pl w Katowicach.

 

Pracuje terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą od 2017 roku. Absolwentka studiów podyplomowych z mentoringu i coachingu Uniwersytetu SWPS w Katowicach, studiów podyplomowych kwalifikacyjnych- przygotowanie pedagogiczne w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, studiów magisterskich na kierunku psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna GWSH w Katowicach. Ukończyła 3-stopniowy kurs bazowy z terapii behawioralnej oraz posiada uprawnienie do prowadzenia zajęć TUS. Obecnie w trakcie certyfikacji z terapii SI. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach, w placówce terapeutycznej dla dzieci z autyzmem i zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz w placówkach oświatowych. 

 

W obszarze jej zainteresowań znajdują się problemy adaptacyjne dzieci i młodzieży. Zajmuje się uczeniem rozpoznawania treści przeżywanych emocji, odreagowywania napięcia, sposobów radzenia sobie z odrzuceniem i wykluczeniem społecznym, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami, jak poprawnie budować relacje interpersonalne. Pomaga również w rozwijaniu asertywności.

 

Jej dewizą jest uczciwość oraz rzetelność względem pacjentów oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Iwona Milewska-Tyszkiewicz

Magdalena 2021-09-04

Oceniam na 5


dr Igor Gaj

Maryna 2021-09-20

Oceniam na 5


dr Justyna Rosiak-Wardenga

Tomasz 2020-12-30

Oceniam na 5