7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Katarzyna Szklanecka-Boderek – Psycholog, Psychoterapeuta, Doradca zawodowy

mgr Katarzyna Szklanecka-Boderek – Psycholog, Psychoterapeuta, Doradca zawodowy

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Szklanecka-Boderek

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta oraz doradca zawodowy. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w diagnozie i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży.
Doświadczenie zdobyła min.: na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, w Poradni Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pruszkowie.
Ukończyła studia magisterskie o specjalizacji psychologia społeczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz akredytowane przez PTP 4 podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT.
Od kilku lat współpracuje z Fundacją Centrum Praw Kobiet, prowadząc zajęcia warsztatowe i terapeutyczne dla kobiet oraz dzieci, które doświadczyły przemocy.
Obok doświadczenia psychoterapeutycznego posiada, także wieloletnie doświadczenie w pracy doradcy zawodowego zdobyte w Akademickim Biurze Karier.
W swojej praktyce korzysta z metod psychoterapii poznawczo-behawioralnej, elementów: terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz terapii schematu, a także terapii opartej na uważności (mindfulness). Pracuję pod superwizją, stale rozwijając swoje umiejętności i kompetencje zawodowe.
Pomaga osobom cierpiącym na: zaburzenia nastroju (depresja, choroba dwubiegunowa), zaburzenia lękowe (lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, fobie, napady paniki), zaburzenia psychosomatyczne, trudności w relacjach z innymi ludźmi, w kryzysie emocjonalnym, z syndromem wypalenia zawodowego. Prowadzi psychoterapię par.
Specjalizuję się w pracy z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia oraz z osobami mającymi problemy z planowaniem przyszłości zawodowej.
Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Ewa  Schaeffer

Iwona C. 2019-04-01

Moja pierwsza wizyta i przemiłe zaskoczenie. Pani Doktor z niesamowitym podejściem do człowieka, przesympatyczna, profesjonalna, budząca ogromne zaufanie. Polecam całym sercem ! Dziękuję i poz...


dr Bernadetta Warchoł

katarzyna piórko 2019-06-21

Wizyta online była koniecznością ponieważ miałam problem z wyjściem z domu. Myślałam, ze następne wizyty zrealizuję u psychiatry stacjonarnego. Jednak podejście Pani Doktor i komfort psychi...


mgr Dorota Kozak

Sylwia Matykiewicz 2019-08-09

Bardzo zachęcam do zapisania się na wizytę u Pani Doroty Kozak . Pierwsza wizyta przebiegła bardzo pozytywnie. Zostałam wysłuchana i odpowiednio ukierunkowana. Zapisałam się na kolejną wi...