Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Szklanecka-Boderek – Psycholog, Psychoterapeuta, Doradca zawodowy

mgr Katarzyna Szklanecka-Boderek – Psycholog, Psychoterapeuta, Doradca zawodowy

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Szklanecka-Boderek

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta oraz doradca zawodowy. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w diagnozie i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży.
Doświadczenie zdobyła min.: na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, w Poradni Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pruszkowie.
Ukończyła studia magisterskie o specjalizacji psychologia społeczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz akredytowane przez PTP 4 podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT.
Od kilku lat współpracuje z Fundacją Centrum Praw Kobiet, prowadząc zajęcia warsztatowe i terapeutyczne dla kobiet oraz dzieci, które doświadczyły przemocy.
Obok doświadczenia psychoterapeutycznego posiada, także wieloletnie doświadczenie w pracy doradcy zawodowego zdobyte w Akademickim Biurze Karier.
W swojej praktyce korzysta z metod psychoterapii poznawczo-behawioralnej, elementów: terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz terapii schematu, a także terapii opartej na uważności (mindfulness). Pracuję pod superwizją, stale rozwijając swoje umiejętności i kompetencje zawodowe.
Pomaga osobom cierpiącym na: zaburzenia nastroju (depresja, choroba dwubiegunowa), zaburzenia lękowe (lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, fobie, napady paniki), zaburzenia psychosomatyczne, trudności w relacjach z innymi ludźmi, w kryzysie emocjonalnym, z syndromem wypalenia zawodowego. Prowadzi psychoterapię par.
Specjalizuję się w pracy z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia oraz z osobami mającymi problemy z planowaniem przyszłości zawodowej.
Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Karin  Bakir-Szara

Grzegorz 2019-04-01

Oceniam na 4


mgr Filip Pierowski

Zofia 2020-01-08

Oceniam na 5


mgr Monika Zareba

Ferensowicz 2020-07-30

Polecam.