Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Szklanecka-Boderek – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Katarzyna Szklanecka-Boderek – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta, Doradca zawodowy
OPINIE
Kamil 2022-01-21
Obawiałem się skupienia na którejś ze specjalności, ale pani Katarzyna podeszła do mnie otwarcie i z niesamowitą empatią. Słucha każdego mojego słowa, celnie i poprawnie wskazuje sedno spra...
OPIS

mgr Katarzyna Szklanecka-Boderek – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

 

 

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta oraz doradca zawodowy. Od kilkunastu lat diagnozuje i prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W swojej praktyce korzysta z metod psychoterapii poznawczo-behawioralnej, elementów: terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz terapii schematu, a także terapii opartej na uważności (mindfulness).


Doświadczenie

 • Doświadczenie zdobywała m.in.: na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, w Poradni Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pruszkowie.
 • Od kilku lat współpracuje z Fundacją Centrum Praw Kobiet, prowadząc zajęcia warsztatowe i terapeutyczne dla kobiet oraz dzieci, które doświadczyły przemocy.
 • Obok doświadczenia psychoterapeutycznego posiada, także wieloletnie doświadczenie w pracy doradcy zawodowego zdobyte w Akademickim Biurze Karier.

 
Wykształcenie

 • Ukończyła podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT, akredytowane przez PTP.
 • Absolwentka studiów magisterskich o specjalizacji Psychologia Społeczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Pracuje pod superwizją, stale rozwijając swoje umiejętności i kompetencje zawodowe.
Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

 
Zakres udzielanej pomocy

 • zaburzenia nastroju (depresja, choroba dwubiegunowa),
 • zaburzenia lękowe (lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, fobie, napady paniki),
 • zaburzenia psychosomatyczne,
 • trudności w relacjach z innymi ludźmi,
 • w kryzysie emocjonalnym,
 • z syndromem wypalenia zawodowego.

Prowadzi psychoterapię par.
Specjalizuje się w pracy z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia oraz z osobami mającymi problemy z planowaniem przyszłości zawodowej.

Naszych specjalistów polecają pacjenci
lek. Kruszewska Monika

Dominika 2023-06-05

Oceniam na 5

lek. Kamińska Agnieszka

Natalia 2023-05-31

Oceniam na 5

dr n. med. Jaszke-Psonka Magdalena

Wojciech 2023-05-31

Oceniam na 5