Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Zawierta – Psycholog, psycholog diagnosta Warszawa

mgr Katarzyna Zawierta – Psycholog, psycholog diagnosta Warszawa

Psycholog dziecięcy, Psycholog diagnosta, Psychoterapeuta

OPINIE

Specjalista nie posiada jeszcze opinii. Zapraszamy do dodania opinii po umówieniu wizyty przez stronę i jej odbyciu w Klinice.

OPIS

mgr Katarzyna Zawierta – Psycholog, psycholog diagnosta Warszawa

 

Psycholog dziecięcy, diagnosta, trener TUS. Jako psycholog pracuje z Pacjentami od 2013 roku.
Prowadzi diagnozę zaburzeń neurorozwojowych (spektrum autyzmu, ADHD, ADD) u dzieci od 3 r. ż. oraz terapię dzieci i młodzieży od 4 r. ż. w nurcie poznawczo-behawioralnym.

 

 

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie SWPS o specjalizacji Psychologia Kliniczna oraz absolwentką zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam: Studia Podyplomowe Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej na Uniwersytecie SWPS posiadające rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Studia Podyplomowe Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju Dziecka na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczestniczę w szkoleniu dla psychoterapeutów w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pracuję terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w państwowych placówkach Służby Zdrowia m.in.:  Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży, w Poradni dla osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym. Od lat w Warszawie i jej okolicach, współpracuję ze żłobkami, przedszkolami, szkołami, placówkami terapeutycznymi, diagnostyczno-terapeutycznym dla dzieci z ASD.

 

W swojej pracy zajmuję się terapią dzieci i młodzieży, dzieci ze spektrum autyzmu a także psychoedukacją rodziców. Oferuję wsparcie dzieciom i młodzieży, którzy zmagają się z nieśmiałością, problemami emocjonalnymi, społecznymi, komunikacyjnymi. Prowadzę  konsultacje dla rodziców, którzy odczuwają niepewność i rezygnację w codziennych trudnościach wychowawczych. Bazuje na relacji, więzi, oraz mocnych stronach dziecka. Podstawą mojej pracy jest uważność i szacunek wobec dziecka.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Przemysław Wielochowski

Remigiusz 2021-06-11

Przeczytalem wczesniej same dobre opinie o p. Doktorze. Moja jest oczywiscie taka sama - lekarz bardzo "pro-pacjencki'. Wszystko w należytym porządku.


lek. Iwona Tkaczuk
lek. Iwona Tkaczuk

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Milo 2021-05-30

Profesjonalna, kompetentna a przy tym bardzo uważna na małego pacjenta oraz przejętych rodziców. Serdecznie polecam.


mgr Małgorzata Matusiak

Adam 2022-05-02

Super :)