Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Kinga Ambroziak – Psycholog CBT, Psychoterapeuta dzieci i dorosłych

mgr Kinga Ambroziak – Psycholog CBT, Psychoterapeuta dzieci i dorosłych

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Kinga Ambroziak – Psycholog CBT, Psychoterapeuta dzieci i dorosłych

 

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT dzieci, młodzież, dorośli.

Posiada 8-letnie doświadczenie kliniczne w diagnozie i terapii dzieci zdobyte na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci Szpitala im. Babińskiego w Łodzi oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży. Pracowała również jako psycholog na oddziale psychiatrycznym dla dorosłych.

 

Specjalizuje się w terapii ADHD u dzieci i dorosłych, mutyzmu wybiórczego, zaburzeń lękowych i depresyjnych, zaburzeń zachowania, zaburzeń adaptacyjnych. Diagnozuje przyczyny niepowodzeń szkolnych. Prowadzi również terapię osób dorosłych doświadczających kryzysów życiowych.

 

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim o specjalności psychologia zdrowia i kliniczna. Ukończyła 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie uprawniającego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Odbyła liczne szkolenia w zakresie diagnozy i terapii dzieci i młodzieży (m.in. psychoterapii poznawczo-bahawioralnej dzieci i młodzieży, terapii mutyzmu wybiórczego, terapii grupowej dzieci w oparciu o program MIASTECZKO).

 

Jest osobą otwartą, empatyczną otwartą na wszelkie problemy, dogłębnie analizującą trudności klientów.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


prof. nadzw. dr hab. Kamila  Wojdyło-Radkiewicz

Mateusz 2021-09-27

Oceniam na 5


dr  Elżbieta Rybińska

Klaudia 2022-01-13

Oceniam na 5


mgr Paweł Kurczak

Michał 2021-09-14

Oceniam na 5