Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Kinga Piasecka – Psycholog, Psychoterapeuta Poznań

mgr Kinga Piasecka – Psycholog, Psychoterapeuta Poznań

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Kinga Piasecka – Psycholog, Psychoterapeuta Poznań

 

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji. Prowadzi psychoterapię dzieci od 10 r.ż. oraz dorosłych. 

Działa według zasady: „Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz” –  ja ci będę towarzyszyć w działaniu, dzieląc się swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem.

 

Studiowała psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, a obecnie uczestniczy w 4-letnim szkoleniu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w praktyce w ciągu 15 lat pracy zawodowej w placówkach oświatowych.

 

Przez ostatnie 15 lat pracy zawodowej miała okazję poznać setki rodzin. Swoim klientom pomaga znaleźć rozwiązania dla powtarzających się problemów, tłumaczy koncepcje psychologiczne na praktyczne strategie, które wspierają rozwój osobisty i wzmacniają więzi rodzinne.

 

Praca z dziećmi i młodzieżą to niejedyne jej doświadczenie – pracowała również z dorosłymi w nietuzinkowym miejscu, jakim jest jednostka wojskowa.
Potrafi pomagać dorosłym, rodzinom i dzieciom. 

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.społ. Anna Polcyn-Radomska

Michał 2020-02-26

Pomogła przejść mi przez rozwód oraz traumę z dzieciństwa. Bardzo dobrze słucha i wie kiedy zadać właściwe pytanie. Polecam


mgr Anna Warot-Szandar
mgr Anna Warot-Szandar

Psycholog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Bogumił 2021-01-30

Porada przez SKYPE - rozmowa rodziców o trudnym dziecku. Wskazówki co do konkretnych zachowań. Polecona pomocnicza książeczka.


mgr Maria  Cichocka

Anna 2021-02-09

Oceniam na 5