7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Kinga Wojda-Zakrzewska – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Kinga Wojda-Zakrzewska – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Kinga Wojda-Zakrzewska

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psycholog, psychoterapeuta w nurcie poznawczo – behawioralnym z 10 letnim doświadczeniem. Pracuje z osobami dorosłymi. Ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie w Centrum CBT w Warszawie, przygotowujące do ubiegania się o certyfikat terapeuty poznawczo- behawioralnego. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie SWPS z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie na kierunku psychologia kliniczna.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób chorujących psychicznie, Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSW w Otwocku – na oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych. Obecnie pracuje w Oddziale Całodobowym Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii oraz Poradni Zdrowia Psychicznego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Prowadzi indywidualną terapię osób dorosłych cierpiących na zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, zaburzenia snu, znajdującym się w kryzysie czy odczuwającym trudności w relacjach z innymi.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr  Agnieszka  Gudzowata

Wojciech 2019-04-01

Oceniam na 5


dr Anna Sierakowska

DD 2019-04-01

Oceniam na 5


dr Agnieszka Tajchman

Rafał 2019-06-10

Oceniam na 5