Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Łukasz Krawczyk – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

mgr Łukasz Krawczyk – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Łukasz Krawczyk – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych.
Pracuje z osobami dorosłymi.
W 2005 r. ukończył studia psychologiczne na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
W 2009 r. ukończył całościowy, czteroletni kurs psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
W 2013 r. ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień organizowane przez Małopolski Ośrodek Szkolenia Terapetów Uzależnień w Krakowie, atestowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W 2017 r. uzyskał certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA nr 1797).
W 2015 ukończył kurs Szkoły Trenerów organizowany przez Metrum w Katowicach, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Posiada szerokie doświadczenie w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Pracował m.in w MOPS Katowice, Centrum Integracji Społecznej w Kluczach, Środowiskowym Domu Samopomocy w Czeladzi, Górnośląskim Centrum Rehabilitacji SP ZOZ „Repty” w Tarnowskich Górach, Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala MSWiA w Katowicach, obecnie współpracuje ze Szpitalem Powiatowym w Świętochłowicach w ramach Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, Poradni Zdrowia Psychicznego, Oddziału Psychiatrycznego oraz Oddziału Leczenia Uzależnienia od Alkoholu. Odbył staż przygotowujący do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Ośrodku Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu.
Od 2012 r. prowadzi praktykę prywatną w ramach działalności psychologicznej, psychoterapeutycznej i szkoleniowej. Prowadzi psychoterapię psychodynamiczną zaburzeń nerwicowych i osobowości oraz psychoterapię w podejściu integracyjnym z uwzględnieniem terapii psychodynamicznej, poznawczo – behawioralnej i systemowej. Obszary pomocy terapeutycznej: zaburzenia nerwicowe i osobowości, zaburzenia lękowe, depresyjne, uzależnienia, kryzysy adaptacyjne i rozwojowe, trudności w relacjach. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Ewa Zalewska

2019-04-01

Wszystkim, którzy mają potrzebę dowiedzieć się czegoś o sobie, polecam wizytę u pani Ewy Zalewskiej. Profesjonalna pomoc, która pozwala lepiej zrozumieć własne zachowania i osobowość.


lek. Monika Tarpiłowska

Anna 2021-09-25

Oceniam na 5


dr n.med. Olga  Józefowicz

Natalia 2022-05-30

Oceniam na 5