7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Magdalena Guzik – Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Magdalena Guzik – Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Magdalena Guzik

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psycholog, psychoterapeuta pracujący w podejściu integratywnym. Pracuje od 2010r. z pacjentami indywidualnymi oraz parami. Posiada również doświadczenie trenerskie oraz coachingowe.

Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Ośrodku INTRA. Doświadczenie kliniczne zdobywała na stażach na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Specjalistycznym Szpitalu MSWiA oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Dziennym dla osób z zaburzeniami nastroju.

Zajmuje się terapią osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi (nerwicą) oraz nastroju (depresją), zaburzeń osobowości, jak również które doświadczają m. in.: kryzysów osobistych, trudności w relacjach, obniżonego poczucia własnej wartości.

W pracy terapeutycznej czerpie głównie z psychoterapii humanistycznej, szczególnie bliskie jest jej myślenie rogersowskie. Korzysta też z metod pracy zaczerpniętych z psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz myślenia psychodynamicznego.

Ciągle rozwija swój warsztat terapeutyczny uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach m. in.: Praca z pacjentem borderline, Terapia skoncentrowana na emocjach, Ciało w procesie terapeutycznym, Spotkanie z krytykiem wewnętrznym i wielu innych. Obecnie jest w trakcie czteroletniego szkolenia „Terapia rodzin i par w nurcie systemowym z elementami terapii psychodynamicznej”.

Jest pod stałą superwizją licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Dariusz Galanty

Marcin W. 2019-04-01

Dobry lekarz. Wysłuchał i poświęcił mi dużo czasu na ile to było możliwe. Polecam.


dr Ewa Buda

Olga 2019-11-18

Polecam bardzo panią Ewę Buda. Wspaniały lekarz, który naprawdę stara się pomóc pacjentowi.


mgr Sylwia Baran

Mateusz 2019-10-23

Oceniam na 5