Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Magdalena Popławska – Psychoterapeutka dzieci i młodzieży Warszawa

mgr Magdalena Popławska – Psychoterapeutka dzieci i młodzieży Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Magdalena Popławska – Psycholog, Psychoterapeutka dzieci i młodzieży Warszawa

 

Psycholog, psychoterapeutka.
Specjalizuje się w pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, niedostosowaniem społecznym oraz zaburzeniami życia emocjonalnego.

Tak mgr Magdalena Popławska opowiada o swojej pracy: „Spotkania, do których zapraszam to przede wszystkim czas rozbudzania ciekawości dla swojego życia, zachęty do zadawania pytań, oraz wspólnych poszukiwań odpowiedzi. Każde spotkanie to dla mnie moment uważności, otwartości i gotowości do zrozumienia przeżyć i emocji drugiej osoby. W kontakcie z dziećmi stosuję podejście niedyrektywne, poszukuję kompetencji dziecka oraz jego mocnych stron. Staram się odkrywać i podążać za jego potrzebami, oraz wspierać całość jego osoby.”

 

Jest mgr psychologii oraz absolwentką 3-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.
Ukończyła podyplomowe szkolenie „Porozumienie bez Przemocy” w Collegium Civitas.
Od 2008r. pracuje z dziećmi i ich rodzicami. Prowadzi:

  • konsultacje dla mam z dziećmi 0-3 r.ż.,
  • indywidualną terapię dla dzieci 4 – 18 r.ż.,
  • konsultacje dla rodziców dzieci 4 – 18 r.ż.,
  • terapię par i rodzin.

 

Pracowała w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii Zagórze, gdzie prowadziła grupy rozwoju emocjonalnego i kompetencji społecznych dla dzieci oraz w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej dz Wawer na stanowisku psychologa i specjalistki ds rodziny. Koordynowała projekt Centrum Rodziny i Praw Dziecka, w ramach którego sporządzała sprawozdania merytoryczne oraz wspierała konsultantów w realizacji ich zadań. Odbyła staż w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Młodzieżowego Ośrodka Psychologicznego MOP.

 

W swojej pracy opiera się na empatii, zrozumieniu i akceptacji. Korzysta z narzędzi psychoterapii systemowej, odwołuje się do założeń psychologii humanistycznej oraz korzysta z elementów arteterapii. Wspiera osoby ze społeczności LGBT+. Poddaje swoją pracę regularnej superwizji. 

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Jolanta Cmiel

Adam 2020-10-06

Oceniam na 5


dr Izabela Jagas

Patrycja 2021-03-25

Oceniam na 5.


mgr Laura Owczarska

Piotr 2021-04-30

Spotkania z panią Laurą pomogły mi poukładać sobie w głowie kilka ważnych rzeczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko jej profesjonalizmu, ale także niesamowitej umiejętności skracania...